Google Fotoğraflar Live Photos güncellemesi!

Google Fotoğraflar Live Photos güncellemesi!

Apple’ın en güncel akıllı telefonları iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde duyurulan Live Photos isimli yeni fotoğraf modu özelliği, popüler servislerinden tarafından desteklenmeye devam ediyor.

Tumblr, Flickr ve Facebook gibi önemli servislerden sonra şimdi ise Google Fotoğraflar Live Photos desteğine kavuştu. Google Fotoğraflar da artık Live Photos destekleyen uygulamalar arasına girdi.


Google Fotoğraflar Live Photos güncellemesi!


Live Photos, sadece iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde kullanılabilen bir özellik olarak sunuluyor. Live Photos modu açıkken çekilen fotoğrafların öncesindeki ve sonrasındaki 1.5 saniyelik kısım hareketli olarak kaydediliyor. Daha sonra ise 3D Touch özelliği ile fotoğrafa dokunulduğunda hareketli ve sesli bir görüntü elde ediliyor.


Geçtiğimiz aylarda 100 milyon aktif kullanıcı sayısına ulaşan Google Fotoğraflar, bu fırsatı iyi değerlendirerek Live Photos seven kullanıcılara yeşil ışık yaktı. Ücretsiz depolama alanı sağlayan Google Fotoğraflar Live Photos desteği ile artık daha fazla iPhone kullanıcısını cezbetmeyi hedefliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS