Google One ne işe yarıyor?

Google One ne işe yarıyor?

Google’ın yeni hizmeti olan Google One bugün hizmete sunuldu. İlk olarak Android’de kullanıma sunulan Google One, uygun fiyatları ile bulut sistemleri arasında ön plana çıkıyor. Google, geçtiğimiz yıl Drive hizmetini One olarak değiştireceğini açıklamıştı. Sistem içerisinde bulut sistemini daha sağlam taşlara oturtmayı planlayan Google, bugün merakla beklenen One hizmetini kullanıma sundu. Uygun fiyatları ile dikkat çeken One, bulut sistemlerine yeni bir soluk kazandıracak.

Google’ın One hizmeti ile artırılmış depolama alanı sayesinde dosyalarınızdan video ve müzik koleksiyonunuza kadar tüm verilerinizi kaydedebilir, verilerinize her yerden erişip herkesle paylaşabilirsiniz.

Depolama alanınız; Google Drive, Gmail ve orijinal kalitedeki fotoğraf ve videolarınız için Google Fotoğraflar tarafından kullanılabilir.
One hizmetinin 15 GB‘lık sürümü ücretsiz, 100 GB sürümü aylık 5,79 TL ve 200 GB’lık sürüm ise 11,59 TL fiyat etiketine sahip. 2 TB için 28,99 TL, 10 TB için 289,99 TL, 20 TB için 579,99 TL ve 30 TB için 869,99 TL ödemeniz gerekiyor.

Şimdilik sadece Android’de olan One uygulaması bu ay içerisinde iOS platformuna da gelecek. Eğer bulut sistemine verilerinizi taşımak istiyorsanız, One’ın hem uygun fiyatını hem de güvenliğini düşünürsek, One oldukça mantıklı bir seçim olabilir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS