Google Pixel 2'yi parçaladılar

Google Pixel 2'yi parçaladılar

Genel olarak akıllı telefonlar üzerine yaptığı çeşitli dayanıklılık videolarıyla ön plana çıkan JerryRigEverything isimli YouTube kanalının bu haftaki konuğu Google Pixel 2’ydi. Google Pixel 2 ön parçalarına ayrıldı, sonrasında ise yeniden toplanıldı.

Peki Google Pixel 2’yi önce parçalarına ayırıp, sonrasında ise toparlamak ne kadar zaman alıyor. Bu sorunun cevabını JerryRigEverything tarafından yayınlanan videoda bulabilirsiniz. Google Pixel 2’nin parçalarına ayrıldığı o videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.Google Pixel 2 ve Pixel 2 XL’nin tamiri hayli zor bir cihaz olduğu geçtiğimiz günlerde ortaya çıkmıştı. Yayınlanan bu videoda da cihazı parçalarına ayırmanın hayli güç olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca bataryanın telefonun tam ortasına konumlandırılması da tamiratı oldukça zorlaştıran bir etken olmuş. Zira sadece basit bir batarya değişimi için bile hayli emek sarf etmeniz gerekebiliyor.


Kanalda telefonun parçalarına ayrılması ve tekrardan birleştirilmesi aşamasında karşılaşılabilecek kablo kopmaları gibi olaylara dikkat çekilmiş. Neresinden bakarsanız bakın Pixel 2 tamiri zor bir telefon. Neyse ki bu cihaz ülkemizde satılmıyor. O yüzden şimdilik bizleri rahatsız edebilecek bir durum yok desek sanırım pek de yanılmış olmayız.


Hatırlanacağı üzere Google, geçtiğimiz sene satışa sunduğu Pixel ve Pixel XL modelini de global olarak pazarlayamamıştı. Bakalım bu pazarlama sıkıntısı bu sene giderilebilecek mi?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS