Grand Turismo Sport nasıl görünüyor

  1. Teknoloji
Grand Turismo Sport nasıl görünüyor
Grand Turismo Sport nasıl görünüyor

Sony’nin Microsoft Xbox tarafındaki Forza’ya rakip oyunu Grand Turismo Sport kısa süre sonra çıkışını gerçekleştirecek. Oyun 18 Ekim tarihinde ülkemizde kullanılabilir olacak. 17 Ekim’de Kuzey Amerika ve 19 Ekim’de de Japonya için oyun çıkışını gerçekleştirecek. Oyunun demosu ise çıktı.

Playstation Store üzerinde ön siparişte bulunan oyun, şu anda satın alınabiliyor. Özel içerik paketleriyle birlikte gelecek olan oyunun ülkemizdeki satış fiyatı 189 lira. 

Sony, oyunun yayınlanmasına yaklaşık 2 haftalık bir süre kalmışken oyuncuları sevindirecek bir hamle yaptı. Japon teknoloji devi,Gran Turismo Sport oyununu demo olarak tüm kullanıcıların erişimine açtı. 4 gün boyunca sürecek olan özel demo kapsamında oyuncular oyunu detaylıca inceleme ve oynama şansını yakalayacaklar. Yaklaşık 43 GB büyüklüğünde bir indirme gerektiren oyun, bu indirmenin ardından 4 gün boyunca sınırsız şekilde oynanabiliyor.  9 Ekim günü başlayacak olan demo, 12 Ekim günü son bulacak. İlginç şekilde Sony, oyun demosunun başlangıç ve bitiş saatlerini de belirlemiş. 9 Ekim’de saat 12.00’de başlayacak olan demo, 12 Ekim’de saat 16.00’da son bulacak.

Demo boyunca hangi pistlerin ve hangi araçların açık olduğu ise henüz bilinmiyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS