GTA 5 nasıl ve nereden indirilir?

GTA 5 nasıl ve nereden indirilir?

Epic Games Store bugün hiç beklenmeyen bir şekilde GTA 5 ücretsiz kampanyası başlattı. Tüm dünyada çok ciddi bir başarı elde eden bu oyunla ilgili kampanya uzun bir süredir bekleniyordu.

Yaklaşık olarak 120 milyon civarında kopya satan GTA 5, her yıl rekor üstüne rekor kırıyor. Normal şartlarda uzun süre önce yayınlanan oyunlar bu kadar indirilmez. Oysa bu oyun, 2019 yılında 15 milyon civarında satıldı. Tüm bunlara ek olarak, bu yıl içerisinde Avrupa PS Store’un en çok satan oyunu konumuna kadar yükseldi. Şimdi ise popüleritesinin zirvesinde diyebiliriz.

Oyun şirketlerinin genel stratejisi “unutulmaya başlarsan kampanya düzenle” şeklindedir. Bu nedenle oyunların kampanyalarla ayakta kalmaya başladığına şahit olabilirsiniz. Ancak çok nadir bir şekilde bugün çok popüler olduğu bir dönemde ücretsiz hale getirildi. Peki bu oyunu nasıl ücretsiz indirebilirsiniz?

En sevilen oyunlardan bir tanesi olan GTA 5’i hemen şu anda Epic Game Store üzerinden ücretsiz alma imkanınız var. Bu bağlantı üzerinden yükleme işlemini yapabilirsiniz. Eğer isterseniz, Epic Games Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza bunu yükleme imkanınız bulunuyor. Kısa bir süreliğine ücretsiz olan oyunu, Epic Store hesabı açmadıysanız indiremezsiniz. Bu nedenle öncelikli olarak platform üzerinden hesap açmanız gerekiyor.

Hemen sonrasında Epic Games Launcher’ı indirerek oyuna sahip olabilirsiniz. Ancak unutmamanız gereken çok önemli bir detay var. 21 Mayıs 2020 saat tam 18:00’da kampanya sona erecek. Bu oyunun ücretsiz hale getirilmesi ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünden bizlere aktarabilirsiniz.

Önemli Not: Epic Games şu anda büyük bir yığılma yaşıyor. Bağlantı üzerinden oyuna ulaşmanız biraz zor olabilir. Hata verdiğinde tekrar tekrar deneyebilirsiniz.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS