Güncellenen Samsung Gear VR ön siparişe çıktı

Güncellenen Samsung Gear VR ön siparişe çıktı

Sanal gerçeklik konusunda ilk atılım yapan firmalardan biri olan Samsung, geçtiğimiz yıl duyurduğu Gear VR isimli sanal gerçeklik gözlüğünü güncelledi. Güncellenmiş versiyon ön siparişe çıktı.

Ülkemizde yaklaşık 650 TL’den satılan Samsung Gear VR, fiyatı sebebiyle piyasadan umduğu başarılı elde edememişti. Samsung bu kriteri göz önüne alarak daha uygun fiyatlı bir VR gözlüğü hazırladı ve yeni Gear VR, ilk kez ön siparişe çıktı. ABD için duyurulan fiyatı 100 Dolar olan ürün, Avrupa’da 100 Euro’dan Hollanda ve Almanya’da ön siparişe çıktı. Modelin, ülkemizde de önümüzdeki dönemde satışa sunulması bekleniyor. 100 Euro’luk fiyatıyla ülkemizde 500 TL’nin altında satışa çıkmasını beklediğimizi belirtelim.


İlk çıkan Gear VR’ye göre iki kat daha ucuz olan yeni gözlük, artık tek ebatta geliyor. Samsung önceden iki farklı boyut seçeneğine sahipti. Şimdi ise tek bir boyutta tüm güncel Samsung modelleri desteklenmeye başlandı. Galaxy S6, Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ ve Galaxy Note 5 modellerine destek verecek olan yeni Samsung Gear VR, bu sefer daha popüler olacak gibi duruyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS