HBO yeni projesini duyurdu

HBO yeni projesini duyurdu

HBO yeni projesini duyurdu

HBO Max uygulamasının kullanımı daha keyifli hale gelecek. Warner Bros. Discovery, yeniden tasarlanan uygulamasını masaüstü, Android ve iOS’ta kullanıma sunarak daha sezgisel bir arayüz, bir performans artışı gibi özelliklerle ile yeniledi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Yayın akışı devi en çok Game of Thrones gibi dizilere ev sahipliği yapmasıyla biliniyordu. Artan rekabetin sonucunda şirket platformuna yenilikler katmak zorunda kaldı. Sonunda, örneğin tabletleri hem dikey hem de dikey modlarda destekleyecek. Ayrıca özel bir video indirme sayfası, bölünmüş ekran desteği, SharePlay (ABD’deki Apple cihazlarında) ve mobil cihazlarda bir karıştırma düğmesine sahip olunacak.

Hareket, uzun ve acılı bir çalışma sürecinin ardından geldi denebilir. HBO Max’i başlatmak için acele eden WarnerMedia, orijinal uygulamayı eski Go ve Now uygulamalarıyla aynı temellere dqayandırarak yoğun bir şekilde çalıştı.

Zamanlama ideal olmadı ancak uzun süren çalışmaların ardından şirket nihayet yeniliklerini duyurdu. Warner Bros. kısa süre önce HBO Max ve Discovery+’yı önümüzdeki yaz tek bir hizmette birleştireceğini doğruladı. Yani yenilenen uygulama uzun süre kalmayacak. Bununla birlikte, yeniden tasarım, yeni platform için daha iyi bir başlangıç noktası vaat ediyor.