Horizon Zero Dawn ne zaman çıkacak?

Horizon Zero Dawn ne zaman çıkacak?

Horizon Zero Dawn ne zaman çıkacak?

Horizon Zero Dawn oyununun yatatıcısı Troy Mashburn Gaming İstanbul fuarında oyun severlerle buluştu ve ilginç bilgiler verdi.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Oyun severler Gaming İstanbul'da buluştu

Merakla beklenen Horizon Zero Dawn oyunu bilindiği gibi PlayStation 4 platformunda yer alacak. Guerilla Games firması ise oyunun geliştirme tarafında yer alıyor. Firmanın geliştiricilerinden Troy Mashburn, Sony’nin katkılarıyla GIST ( Gaming İstanbul ) fuarında etkileyici bir sunum yaptı ve merakla beklenen Horizon: Zero Dawn oyununun geliştirilme aşamalarını anlatarak katılımcılara farklı bilgiler verdi. Yapılan açıklamaya göre Horizon: Zero Dawn, Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacak.

Horizon Zero Dawn

PlayStation VR İlginç Bir Deneyim Sunuyor

Bu yıl ikincisinin 2-5 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen GIST (Gaming İstanbul) oyun fuarında, piyasaya henüz sürülen PlayStation VR sisteminin detayları da görücüye çıktı. Bunun dışında Sony gelişmiş teknolojilerini ve yeni oyunlarını da ziyaretçilere gösteriyor. Sony ayrıca, fuar kapsamında, Mart ayında satışa sunulacak olan Horizon: Zero Dawn’ın yaratıcılarından Troy Mashburn’u etkileyici sunumuyla GIST’te oyun severlerle buluşturdu.

PlayStation platformunun merakla beklenen oyunun geliştirici firması Guerilla Games’ten. Troy Mashburn, oyunun yapım aşamalarını, özelliklerini ve oyunculara yaşatacağı özel deneyimlerin tasarım sürecini ilgi çekici görsel anlatımlarla katılımcılarla paylaştı.