HTC 10 BoomSound ses teknolojisi ile gelecek!

HTC 10 BoomSound ses teknolojisi ile gelecek!

Artık hemen her gün HTC’nin yeni amiral gemisi hakkında yeni detaylar ortaya çıkıyor. Firma bu sefer ses konusuna vurgu yaptı. HTC’nin küresel ve Türkiye’ye özel Twitter hesaplarında aynı görsel paylaşıldı. Daha önce benzer bir paylaşım kamera konusunda da yapılmış ve kameraya dikkat çekilmek istenmişti.

Twitter üzerinden @HTC_TR isimli hesaptan yapılan paylaşım oldukça iddialı. HTC, “Yeni BoomSound geliyor. Duyacaksın.” Şeklinde bir paylaşımda bulundu. Paylaşımla beraber gelen görselde ise “Ses10” ibaresi dikkat çekiyor. Görselde HTC 10 modelinin hoparlörleri görünüyor. İki adet hoparlör olması merak uyandırıcı.


Şimdiye kadar basına yansıyan ve HTC 10 olduğu iddia edilen görsellerde bu şekilde birbirine yakın iki hoparlör görünmüyordu. Dolayısıyla iki ihtimal var. Ya bu görselde HTC cihazın üzerinden bir fotoğraf paylaşmadı, ya da şimdiye kadar basına yansıyan görsellerdeki cihaz HTC 10 değildi.


HTC 10 BoomSound teknolojisi yüksek ve kaliteli bir ses teknolojisi olacağı anlamına geliyor. Ancak tam olarak neler sunulacağı belli değil. HTC One A9 modelinde de firma ses konusunda tecrübesini ortaya çıkarmıştı.


Tüm bu detaylar 12 Nisan tarihinde belli olacak çünkü HTC 10 modelinin çıkış tarihi resmi olarak 12 Nisan olarak açıklandı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS