HTC One M10 çıkış tarihi ne olacak?

HTC One M10 çıkış tarihi ne olacak?

HTC’nin One M7 modeliyle başlayan amiral gemisi serisinin beklenen üyesi One M10 için beklenen çıkış tarihi şaşabilir. Çin’den gelen bir iddia Tayvanlı üreticinin MWC 2016’da amiral gemisi duyurmayacağı yönünde. MWC 2016, önümüzdeki ay 22-25 Şubat tarihleri arasında Barselona’da düzenlenecek.

İddia telefonun Şubat ayı içerisinde duyurulmayacağı yönünde. Ancak Mart ayı içerisinde firmadan böyle bir hamle bekleniyor. Yani HTC, MWC 2016’yı pas geçecek diyebiliriz. Telefonun Mart ayında duyurulması, Nisan ayında ise satışa çıkması bekleniyor. Firma bunu iki sebeple yapabilir. İlki HTC Vive VR sanal gerçeklik gözlüğüne fuarda dikkat çekmek istiyor olabilir. Yani yeni bir amiral gemisi duyurmadan sanal gerçeklik gözlüğünü daha ön plana alabilir. Bir diğer ihtimal ise telefonun yetişmeyecek olması olabilir. Şimdilik HTC tarafından resmi bir açıklama yok. İşin ilginç tarafı şimdiye kadar HTC One M10 ile ilgili bir söylenti de ortaya çıkmadı. Yani bu iddia gerçekçi olabilir. Eğer HTC MWC 2016’da yeni amiral gemisini duyuracak olsaydı şimdiye kadar bir görsel veya teknik özellik listesi basına sızmalıydı.


Tahminlerden yola çıkacak olursak HTC One M10 çıkış tarihi bilinmese de teknik özellikleri şu şekilde olabilir;  • Qualcomm Snapdragon 820 yongası

  • Parmak izi okuyucusu ve NFC desteği (Android Pay için)

  • 3000 mAh kapasiteli batarya

  • 23 MP çözünürlükte ana kamera

  • IP68 dayanıklılık sertifikası

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS