HTC One M10 fotoğrafı bir kez daha karşımıza çıktı

HTC One M10 fotoğrafı bir kez daha karşımıza çıktı

MWC 2016’da çoğu yeni akıllı telefon karşımıza çıktı. Ancak HTC One M10 hala gizemini koruyor. Son haftaların en çok konuşulan telefonu henüz resmi olarak duyurulmadı ancak yeni bir fotoğraf basına sızdı.

Çin’in en büyük sosyal ağı olan Weibo’da yayınlanan bir fotoğraf, HTC One M10 modelinin arka yüzeyine ait. Kamera ve telefonun anten çizgileri bu noktada dikkat çekiyor. HTC’nin kamera konusunda önemli bir adım atması bekleniyor. Daha önce de kullanılan UltraPixel teknolojisi bu sefer 12 MP çözünürlükte bir kamerayla karşımıza çıkacak.


Telefonun anten çizginin tıpkı iPhone gibi konumlandırıldığını da görüyoruz. Anten çizgisine gürültü engelleyici mikrofon yerleştirilmiş. Çift tonlu LED flaş yine önemli bir detay olarak görülüyor. Flaşın altındaki siyah bölgede ise lazer odaklama gibi bir sensörün olması bekleniyor.


Telefon üst yüzeyinde ise 3.5 mm ses portu konumlandırılacak. Fotoğrafta bu detay da görülebiliyor. Cihazın ne zaman duyurulacağı ve satışa çıkacağı ise henüz gizemini koruyor diyebiliriz. Çünkü HTC, Desire serisinden yeni modellerini duyurdu. Samsung ve LG gibi devlerin yeni rakibi HTC One M10 merakla bekleniyor.


Aşağıdaki HTC One M10 fotoğrafı ise yine kısa bir süre önce ortaya çıkmıştı. Yeni amiral gemisi her geçen gün biraz daha belirginleşiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS