Son Dakika

Huawei MateBook D 15 Türkiye’de satışta

A A

23.03.2020 - 14:00 | Haber Kaynağı: Ecevit Bıktım

Huawei MateBook D15, Türkiye’de kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Hafif ve şık bir tasarıma, FullView ekrana ve güçlü teknik özelliklere sahip olan cihaz, okul ve iş ihtiyaçlarınıza kadar pek çok ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabiliyor.

Huawei MateBook D 15 Türkiye’de satışta

Huawei MateBook D15  yenilenen Huawei Share özellikleriyle bağlantı özelliklerini de güncelledi. Bu yeni özelliklerle cihazınız akıllı telefonlarla daha iyi iletişim kurabiliyor. Ayrıca sürükle bırak özelliği ve akıllı telefondaki içeriği direkt olarak PC’de gösterme özelliği de bulunuyor.

FullView ile gerçekçi ekran deneyimi

FullView ekran teknolojisine sahip ürün, 5,3mm’lik ince çerçeveyle geliyor. Ekranda parlama önleyici yüzey bulunmakta. 16:9 IPS panel, FHD çözünürlük sunuyor ve 178 derecelik görüş açısı mevcut.

Huawei MateBook D15’de güçlü işlemci, güçlü performans

AMD Ryzen işlemcisinden gücünü alan Huawei MateBook D15, oyun ve grafik gücü gerektiren işlemler için de AMD Radeon Vega 8 GPU’ya sahip. Ayrıca Shark Fin Fan 2.0 gelişmiş soğutma sisteminin yeni sürümünü de içeriyor. Bu sayede cihazın soğutma ve güç verimliliği artırılıyor.

8 GB çift kanallı DDR4 belleğe sahip HUAWEI MateBook D 15, yüksek hızlı PCIe arabirimi ile de önemli bir hız avantajına imza atıyor. SSD ve SSD + HDD seçenekleri ise ek depolama alanı ihtiyacı olan kullanıcılar için farklı seçenekler olarak sunuluyor.

Huawei MateBook D15 ile üstün pil ömrü

Huawei MateBook D 15, 357,8 × 229,9 × 16,9 mm boyutlara sahip. 56 WH güçlü piliyle, 9,5 saate kadar kesintisiz 1080p video izlemek de mümkün. Ürün, 65W USB-C şarj cihazı ile geliyor. Cihaz aynı zamanda ısı dengesini korumak amacıyla, ısı miktarı belli bir eşiği geçtiğinde şarj işlemini otomatik olarak durduran aşırı ısınma korumasına sahip.

AMD Ryzen işlemcili Huawei MateBook D 15, 20 Mart 2020 itibariyle 4.599TL tavsiye edilen kullanıcılarıyla buluştu. Bakalım nasıl bir ilgi görecek?