Huawei’den çocuklara özel akıllı saat

Huawei’den çocuklara özel akıllı saat

Huawei’den çocuklara özel akıllı saat

Huawei, FreeBuds 4 , MateBook 16, Huawei Smart Screen SE, Smart Scale Pro ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok ürünü tanıttığı bir akıllı yaşam konferansı düzenledi. Teknoloji devi, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Children’s Watch 4X ile aynı tasarım özellikli sahip olan Children’s Watch 4X Plus akıllı saatini de duyurdu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Huawei Children’s Watch 4X New Shinning Edition, aydınlatıcı görünümüyle çocukların merakını uyandırmayı amaçlayan akılda kalıcı bir tasarıma sahip. Saat ışık altına yerleştirildiğinde biraz yıldız ışığını yansıtabilen, geliştirilmiş dokuma bir kayışla birlikte geliyor. Geçen yıl Children’s Watch 4X’ten en büyük farkı bu diyebiliriz.

Children’s Watch 4X New Shinning Edition, önde 5 megapiksel kamera ve yanda 8 megapiksellik bir atıcı ile selefinin çift kamera kurulumunu koruyor.

Kamera, fotoğraf çekmek, ağır çekim video kaydı ve eklenen yüz tanıma özelliği için kullanılabilir. Ek olarak, kamera kullanılarak yüksek çözünürlüklü görüntülü görüşmeler yapılabilir; bu, ebeveynler çocuklarının ne yaptığını herhangi bir anda izlemek ve çocuğun bulunduğu ortamı görmek istediğinde çok yararlıdır. WeChat işlevi de mevcuttur – arkadaşlar sadece bir sallama eylemi ile kolayca eklenebilir ve arkadaşlarınızla özel veya grup sohbetlerinde sohbet edebilirsiniz.

Akıllı saat güçlü su geçirmezlik özelliğine sahiptir ve 50 metreye kadar su altında uzun süre dayanabilir. Yüzme modu etkinken su altı videoları ve altyazıları çekmek ve kayıt dahil olmak üzere çeşitli aktiviteler yapılabilir. Cihaz için başka spor modları da mevcuttur.

Children’s Watch 4X New Shinning Edition’ın bir diğer göze çarpan özelliği ise, kullanıcı için daha kesin konum verileri sağlamak için GPS ve Huawei’nin NLT teknolojisi ile birlikte etkileyici bir yerleşik 11 kat yapay zeka konumlandırma sistemidir.

 Cihaz ayrıca, sadece 20 dakikada% 50’ye kadar pil ömrü sunabilen hızlı şarj desteğine sahip büyük bir 800mAh bataryaya sahiptir. Temassız ödeme için NFC desteğinin yanı sıra yerleşik Xiaodu ses asistanı 3.0 da vardır. Saat, Çin’in üç büyük telekom sağlayıcısı olan China Mobile, China Unicom, China Telecom ile uyumlu 4G Netcom ve VoLTE yetenekleriyle geliyor.

Yeni Huawei Children’s Watch 4X New Shinning Edition iki renkte geliyor; Nebula Blue ve Nebula Purple. Saat 217 dolar fiyat etiketi taşıyor. Şu anda Huawei Alışveriş Merkezi’nde, büyük yetkili e- ticaret platformlarında ve Huawei deneyim mağazalarında ön satışa sunulmuştur. Saat ilk kez 1 Haziran’da satışa çıkacak.