Huawei'in yeni mağazası büyük ilgi gördü

Huawei'in yeni mağazası büyük ilgi gördü

ABD’nin uyguladığı çok sert tedbirler nedeniyle adeta nefes alamaz hale gelen Huawei, kendisini Asya desteği sayesinde hızlıca toparladı.

Google tarafından sağlanan Android desteği gibi önemli bir detaydan mahrum kalan kuruluş için her şeyin bittiği söyleniyordu. Ancak Huawei, satışlarını çeşitli platformlarda artırmaya devam etti.


Huawei Mate 30 serisi Çin’de piyasaya sürüldükten çok kısa bir süre içerisinde, rekor kırmaya başladı. Özellikle de kamera performansı nedeniyle bu model ciddi bir ilgi gördü.


Amiral gemi mağazasında da en fazla ilgi gösterilen ürünler Huawei Mate 30 serisiydi. Elbette bu mağazalarda tek dikkat çeken sadece Huawei ürünleri değildi. Aynı zamanda mağazanın tasarımı da ilgi çekiciydi. Gerçekten de bir gemi gibi tasarlanan mağaza kullanıcılar tarafından çok beğenildi.


Çin’de açılan bu ilk Amiral gemi mağazaları, Huawei kuruluşuna önemli bir kaynak sağlayacak gibi görünüyor. Eğer şirket kısa bir süre içerisinde Google’a alternatif kendi işletim sistemini geliştiremezse, muhtemelen bir süre sonra yok olmaya başlayacaktır.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS