Humble’da 30 Dolarlık VPN 7 Dolara düştü

Humble’da 30 Dolarlık VPN 7 Dolara düştü

Humble Bundle ünlü VPN firması CyberGhost’un 1 yıllık premium VPN üyeliğini uygun fiyata bağışçılarıyla buluşturuyor. Birkaç dolarlık bağış karşılığında 30 dolarlık premium VPN’i elde edebiliyorsunuz.

2010 yılında vakıflara bağış toplamak için farklı bir yöntem benimseyen ve büyük başarılar yakalayan Humble Bundle özel paketler yapmaya devam ediyor. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Humble Bundle yazılım firmalarıyla özel anlaşmalar yaparak yazılım ve servislerini uygun fiyatlara kullanıcılar ile buluşturuyor. Elde edilen gelirin ise büyük bir kısmı çeşitli vakıflara bağışlanıyor. Oyuncuları temel alarak çıkışını yapan Battlefield 3 oyununu bile minimum ödeme sınırı olmadan kullanıcılar ile buluşturan şirket, ödeme esnasında gelirin nereye ne kadar gideceğini ayarlamaya izin veriyor. Başlangıçta çıktığı hayır kuruluşu yolundan kurduğu Humble Store ile vazgeçen şirket şu an için bir yandan oyun satışları yaparken bir yandan da kar amacı gütmeyen vakıflara bağışta bulunulabilinmesi için çalışmalara devam ediyor.


Kaliteli yazılım ve oyunların çok uygun fiyatlara elde edilebilmesi sayesinde kısa sürede büyük ilgi çeken şirket kampanyalarına devam ediyor. Son olarak dünyaca ünlü VPN firması CyberGhost’un premium VPN hizmeti ile birlikte LastPass Premium, DisplayFusision, Brevy, Directory Opus 12 Light ve Fences yazılımlarını verilmeye başladı. Brevy, Fences + DeskScapes ve Directory Opus 12 Light’a minimum ödeme sınırı olmadan 1 cent bile ödeyerek sahip olabiliyorsunuz. Parola yönetim servisi LastPass ve 1 yıllık CyberGhost VPN içinse kesenin ağzını az da olsa açmanız gerekiyor.


30 Dolarlık VPN 7 Dolara Düştü!


Dünya genelinde en çok kullanılan parola yönetim ve saklama servisi olan LastPass’in de 1 yıllık premium üyeliğinin dahil olduğu paket sadece yeni kullanıcılar için sunulmuş durumda. Eğer önceden de LastPass premium üyesi iseniz kampanyadan faydalanamıyorsunuz. Eğer 7.60 dolarlık bir ödeme yaparsanız 1 yıllık LastPass üyeliğinin yanı sıra CyberGhost’tan da 1 yıllık VPN alabiliyorsunuz. Normal fiyatı 30 dolar seviyesinde olan servisi sadece 7.60 dolara alabilmek büyük bir ayrıcalık. 


Eğer 15 dolar bağış yaparsanız LastPass ve CyberGhost’a ek olarak Acronis True Image 2017 disk yönetim yazılımı ve Bitdefender Antivirüs Plus 2017 yazılımına da 1 yıllığına sahip olabiliyorsunuz.


20 liraya yakın bir ödeme yaparak 100 liralık VPN serivisine ve 36 liralık parola yönetim servisine sahip olunabilindiği kampanya da 45 lira ödeyerek diğer tüm servislere ek olarak antivirüs sahibi de olabilmek büyük bir ayrıcalık.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS