Hydrogen One’ın ne zaman satışa sunulacağı belli oldu

Hydrogen One’ın ne zaman satışa sunulacağı belli oldu

RED kameralarının üreticisinin elinden çıkacak olan RED Hydrogen One’ın ne zaman satışa sunulacağı belli oldu. Donanım açısından biraz hayal kırıklığı yaratan RED Hydrogen One, bakalım ne zaman satışa sunulacak?

Piyasanın en pahalı kamera ve lenslerini üreteden RED firması, geçtiğimiz yıllarda akıllı telefon üzerinde çalıştığını açıklamıştı. Ancak RED Hydrogen One olarak duyurulan bu telefon hala satışa sunulmamıştı. Geçtiğimiz haftalarda özellikleri ortaya çıkan Hydrogen One’ın bugün de ne zaman satışa sunulacağı belli oldu.

RED Hydrogen One özellikleri

Hydrogen One’ın satış tarihine geçmeden önce gelin özelliklerine bir göz atalım. Telefon gücünü 2017 yılı amiral gemisi modellerinde yer verilen Qualcomm’un Snapdragon 835 yonga setinden alacak. Hydrogen One’da tam 6 GB RAM yer alacak. Ancak donanım düşük olduğu için RAM ne kadar fazla olursa olsun beklenen performans sunulamayacak gibi görünüyor.

4.510 mAh gibi oldukça yüksek bir batarya ile gelen telefon, kutusundan Android 8.1 Oreo ile çıkacak. Hydrogen One‘da, microSD desteği, stereo hoparlör ve USB Type-C bağlantısı yer alacak. 16:9 gibi eskimeye yüz tutmuş telefon ekran formatını tercih edecek olan Hydrogen One, rakiplerinin aksine çerçeveli bir tasarım ile gelecek.

RED Hydrogen One

RED’in kurucusu Jim Jannard, Hydrogen One’ın ön sipariş veren kişilere telefonun 9 Ekim 2018 tarihinden itibaren gönderileceğini açıkladı. Telefon fiyatı ise 1.300 dolar seviyelerinde olacak.

Kasım ayında herkes için raflardaki yerini alacak olan Hydrogen One, bakalım beklediği etkiyi yaratabilecek mi?

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS