İkinci bir Galaxy Note 7 geliyor

İkinci bir Galaxy Note 7 geliyor

Aylar öncesinde Galaxy Note 7 hakkında ortaya çıkan ilk iddialar, 6 GB RAM’e sahip bir Galaxy Note modelinin geleceğini işaret ediyordu. Ancak geçtiğimiz hafta resmi olarak duyurulan Galaxy Note 7 modeli 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanıyla duyuruldu. Peki hepsi bu kadar mıydı?

Phablet kategorisinin en başarılı serisi olan Galaxy Note ailesi yeni üyesine geçtiğimiz hafta kavuştu. Ancak hepsi bu kadarla sınırlı kalmayacak gibi duruyor!Çin kaynaklı bir habere göre Samsung, ikinci bir Galaxy Note 7 duyurmaya hazırlanıyor. İddiaya göre bu telefonun farkı 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanı olacak. Note serisini seven kullanıcılar için bu önemli bir gelişme.


galaxy-note-7-6-gb-ram


Henüz daha Galaxy Note 7 dünya genelinde satışa çıkmış değil. Hatta ülkemiz için konuşacak olursak fiyatının bile net olarak belli olmadığını söyleyebiliriz. Yani Samsung her an bir sürprizle ikinci versiyonu da tüketicilerle buluşturabilir.


Standart Galaxy Note 7 modelinin önümüzdeki ay, 3000 – 3500 TL fiyat aralığında ülkemizde satışa çıkması bekleniyor. 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanıyla ise bu rakamın çok daha fazla yükselmesi mümkün. Ancak bu versiyonu da tercih edecek kullanıcılar olacaktır. RAM ve depolama alanı artışı dışında yeni versiyonda bir fark beklenmiyor. Aşağıdaki ekran görüntüsünde bu versiyonun model numarası SM-N9300 olarak görülüyor. Detaylar şimdilik bu kadarla sınırlı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS