InFocus, ilginç bir bilgisayar ile karşımızda

InFocus, ilginç bir bilgisayar ile karşımızda

Kangaroo olarak adlandırılan bu mini bilgisayar, içerisinde Windows 10 işletim sistemini barındırıyor. Phablet büyüklüğündeki ürün, şaşırtıcı özelliklere sahip.

Ülkemizde de ürünlerini satan InFocus isimli projektör üreticisi, yeni bir bilgisayar konsepti duyurdu. Kangaroo olarak adlandırılan bu ürün, phablet boyutunda bir bilgisayar. Stick yani çubuk şeklindeki bilgisayarlara alışmıştık ancak bu biraz daha farklı. Kangaroo, Windows 10 işletim sistemine sahip.


Üzerinde 2 adet USB portuna ve bir adet HDMI çıkışına sahip olan Kangaroo’nun içerisinde Intel Atom x5-Z8500 işlemci (2 MB önbellek ve 2.24 GHz), 2 GB RAM ve 32 GB depolama alanı bulunuyor. Bu teknik özelliklerle Windows 10’u 64-bit olarak çalıştırabilen bilgisayarın fiyatı sadece 99 Dolar.


80.5 x 124 x 12.9 mm ölçülerine sahip olan ürünün içerisinde aynı zamanda dahili bir pil de bulunuyor. Bu sayede ürün, sadece HDMI ile bağladığınızda kendi kendine 4 saat boyunca yetenek bir güce sahip. Yani 4 saat boyunca prize bağlamadan kullanabiliyorsunuz. Bu mini bilgisayarda Wi-fi a/c ve Bluetooth 4.0 bağlantı seçenekleri de mevcut. 200 gram ağırlığındaki Kangaroo, öğrenciler ve geliştiriciler için oldukça faydalı bir platform gibi duruyor.

ilgili haberler
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS