Instagram şifre kırma  ile ilgili tüm detaylar

Instagram şifre kırma  ile ilgili tüm detaylar

Günümüzde Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En azından aktif kullanımda durumun böyle olduğunu söyleyebiliriz. Hali hazırda pek çok sosyal medya kullanıcısı, mevcut durumdaki Facebook hesaplarını açmıyorlar. Bu üyelik genel olarak bazı uygulamalara kolay giriş yapmak için kullanılıyor.

Aktif olarak kullanılan sosyal medya kanalı ise Instagram. 2018’de en popüler sosyal medya uygulaması olan Instagram, bu popülaritesini 2019’da da devam ettirdi. Muhtemelen 2020 de Instagram’ın zirvede olduğu bir yıl olacak.


Elbette Instagram’ın bu kadar popüler olması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bu sorunların en önemlisi ise Instagram hesabınızın çalınması. Peki Instagram hesabınız çalınırsa ne yapacaksınız?


Bu konuda Google’da en çok aratılan sorulardan birisi de Instagram şifre kırma 2020. Biz de bu yazımızda hesabı çalınan Instagram abonelerine yardımcı olmaya çalışacağız. Şimdi lafı uzatmadan detaylarla sizi yalnız bırakalım.


Instagram hesap çalma 2020


Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor. Bir kişinin normal şartlarda Instagram hesabını çaldırması pek de olası değil. Özellikle de şahsi kullanımdaki hesabınızı. Çünkü normal şartlarda sağlam bir şifre belirlediğinizde, hesabınızın çalınma riski de ters orantılı olarak düşmüş oluyor.


Dolayısıyla Google’da Instagram hesap çalma 2020 ya da Instagram şifre kırma 2020 araması yapmadan önce mutlaka sağlam bir şifreyle hesabınızı korumaya alın.


Peki hesabınız çalındıysa ne yapabilirsiniz. Dilerseni şimdi yapabileceğiniz şeylere değinelim.


Instagram hesap çalma programları


İnternet üzerinde Insagram hesap çalma ile ilgili bazı programlar satılmakta. Hemen baştan belirtelim. Bu programlar tamamı ile para tuzağı. Peki neden? Bu programlar basit bir şekilde bütün şifre kombinasyonlarını deneyerek şifre tespiti yapmaya çalışıyor.


Dolayısıyla milyonlarca ve hatta belki de milyarlarca kombinasyon söz konusu. Doğal olarak doğru şifrenin bulunması 1 saat de sürebilir, 1 yıl da sürebilir. O yüzden bu tarz programlara para kaptırmamanızı tavsiye ederiz.


Peki bu programlar işe yaramazsa ne yapabiliriz? Evet arkadaşlar. Gerçekten de kendine has yöntemlerle karşıdaki hesabı ele geçiren hacker’lar mevcut. Kısacası bu tarz kişilerle anlaşarak hesap çaldırmanız ya da çalınan hesabınızı geri almanız mümkün.


Elbette bu yöntemin pek de yasal olmadığını unutmamız gerekiyor.


Kısaca özetlemek gerekirse, Instagram şifre kırma 2020 yöntemleri sizin evinizde basit bir şekilde uygulayabileceğiniz şeyler değil. Bunun için pek çok yardımcı yazılım ve PC başında geçirmeniz gereken bolca boş saate ihtiyacınız olacak. Karar sizin.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS