Pokemon GO için en iyi takip ve radar uygulamaları

Pokemon GO için en iyi takip ve radar uygulamaları

Son ayların en popüler mobil oyunu olan Pokemon GO, tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi görüyor. Ancak oyun bir yürüme simülasyonu olduğu için zaman zaman son derece zorlayıcı olabiliyor. Oyun içerisinde işinizi biraz kolaylaştırabilecek bazı yardımcı uygulamalar bulunuyor. İşte o uygulamalardan bazıları bu galerimizin ilerleyen sayfalarında sizleri bekliyor.

Pokemon GO sizin için bir tutku haline dönüştüyse, karakterleri daha az efor harcayarak bulabileceğinizi söyleyerek içinizi biraz rahatlatalım. Galerimizde yer alan uygulamalar oyunun bir hilesi değil, dolayısıyla bu noktada sakıncalı bir şey yok diyebiliriz. İlerleyen sayfalarda bulabileceğiniz uygulamalar, Pokemon GO oyununun API desteği ise size bazı ipuçları vererek oyundaki ilerlemenizi kolaylaştırıyor. İşte o uygulamalar.


pokemon-go-radar-1


1. Go Radar - Live Map for Pokemon GO


Pokemon GO radarı olarak tasarlanan en başarılı uygulamalardan biri Go Radar. Uygulama gerek tasarımı gerekse kullanım kolaylığı ile ön plana çıkıyor. Her geçen gün geliştirilen uygulamada pratik özellikler bulunuyor. Karakterlerin yeniden doğma zamanları, Gym ve Pokestop noktalarındaki bekleme sürelerini görmeniz mümkün. Uygulama şimdilik ücretsiz ancak kısa bir süre içerisinde ücretli olması bekleniyor.


 


pokemon-go-radar-2


2. Poke Radar for Pokemon GO


Poke Radar isimli uygulama listemizin ücretli alternatiflerinden biri. App Store uygulama marketinde Pokemon GO için tasarlanan ilk radar uygulaması olmasıyla dikkat çekiyor. Uygulama, harita üzerinde filtreleme özelliği sunmasıyla büyük bir kolaylık sağlıyor. Pokemon GO tutkunlarının büyük bir kısmı bu uygulamadan faydalanıyor.


pokemon-go-radar-33. Poke Locator for Pokémon GO - A Free Radar & Map


İsminden de anlaşılabileceği üzere Poke Locator for Pokemon GO isimli uygulama, ücretsiz olmasıyla kendini ön plana çıkarıyor. Uygulamanın dikkat çeken bir diğer tarafı ise bir çeşit oylama özelliğine sahip olması. Belirlenen noktalara gitmeden önce ilgili noktaların doğru olup olmadığını kontrol etmenizi sağlayan oylama sistemi "Beğenme" ve "Beğenmeme" bulunuyor. Eğer sizden önce bir kullanıcı ortaya gidip olumlu bir geri bildirim yaptıysa, siz de bunu görebiliyorsunuz.


 


pokemon-go-radar-4


4. GO Gear - Live Maps for Pokémon GO


GO Gear kısa bir süre önce App Store'dan kaldırılan bir Pokemon GO radar uygulaması. Ancak geliştiricisi uygulamanın tekrar yayınlanacağını söylüyor. Önemli özelliklere sahip olan uygulama ücretli bir alternatif. Uygulamanın en dikkat çeken tarafı, size oyun hakkında bildirim göndermesi. Pokemon karakterleri kendi noktalarında tekrar doğduklarında GO Gear uygulaması kullanıcılarına bildirim yolluyor. Bu özellik ciddi bir kolaylık sunuyor.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS