iOS 11 kullanıma ne zaman hazır olacak?

  1. Teknoloji
iOS 11 kullanıma ne zaman hazır olacak?
iOS 11 kullanıma ne zaman hazır olacak?

Başlıca iPhone X ve 8 ailesinin tanıtıldığı etkinlik ses getirmeyi başardı. Etkinlikte yalnızca cihaz tanıtımları gerçekleşmedi; çok üzerinde durulmasa da watchOS 4 ve iOS 11 de anıldı.

Apple Watch 3 ile beraber gelecek olan watchOS 4 ve iOS 11 aynı tarihlerde dünya çapında kullanıma açılacak. watchOS 4’ü tüm akıllı saat modelleri alacak. iOS 11 ise durum biraz daha karışık. Telefon bölümünde iPhone 5S ve sonrasına güncellemeyi gönderecek olan şirket, tablet kısmında iPad Mini 2’yi baz model alarak daha yeni tabletlere güncelleme yapma konusunda anlaşmış. Güncellemeyi alacak en düşük iPod modeliyse 6. nesil iPod olacak.

Kullanıcıların dosya yöneticisi, yenilenmiş bildirim paneli, geliştirilmiş Siri, yenilenmiş App Store gibi şeylerden dolayı büyük bir heyecanla beklediği güncelleme, 19 Eylül’de cihazlarla buluşacak. 11. sürüm iOS ile gelen en yeni cihazlar olan iPhone 8 ve 8 Plus ise 22 Eylül’de satışa çıkıyor.

watchOS 4 de eş zamanlı olarak 19 Eylül’de dağıtılmaya başlayacak. Sürüm hakkında çok kısıtlı bilgi bulunuyor. Yayınlandıktan sonra bu konuda daha net görüşler yazabileceğiz. Güncelleme, beklediğimiz gibi eski iki nesle de geliyor olacak.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS