iOS 8.4 güncellemesi Türkiye için hazır

iOS 8.4 güncellemesi Türkiye için hazır

WWDC 2015 etkinliğinde tanıtılan Apple Müzik servisinin de içinde olduğu iOS 8.4 güncellemesi ülkemiz kullanıcılarıyla buluşuyor.

Android işletim sistemine inat Apple bunda 4 yıl önce satışa sunduğu telefonlarına bile yazılım güncellemesi sunmaktadır. Apple’ın Haziran ayında yaptığı Geliştiriciler Konferansı’nda tanıttığı Apple Müzik servisinin de içinde bulunduğu iOS 8.4 güncellemesi bugün yerel saat ile 08:00’de indirilmeye sunulacak.


Apple her zaman güncellemeleri saat 10:00’da sunuyordu ama geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bir mail güncellemenin 08:00’de başlayacağını gösteriyor.


iOS9 ile birlikte Whatsapp’a yeni özellikler geldi


Beats Müzik CEO’su Ian Rogers’a ait olduğu anlaşılan bir mail iOS 8.4 güncellemesinin saat 08:00 olduğunu ortaya çıkartırken; Apple’ın yeni radyo istasyonu Beats 1’in de saat 09:00’da yayına geçeceği düşünüldüğünde güncellemenin yerel saate göre 2 saat erken başlayacağını öngörebiliriz. Ülkemizde ise güncellemenin bugün saat 15:00 gibi sunulacağını tahmin ediyoruz.


Apple’ın iştahını kabartan Apple Müzik servisi ilk 3 ay ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacak ve kullanıcıların ayağı alıştırılacak daha sonra da aylık 9,90 TL ye kullanıcıların hizmetine sunulacak. 6 kişilik aile grubu ise 14.99’dan bu servisten yararlanabilecek

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS