iOS 9.2.1 güncellemesi çıktı!

iOS 9.2.1 güncellemesi çıktı!

Apple’ın mobil işletim sistemi iOS, kısa bir süre önce yeni güncellemesi ile karşımızda çıktı. iOS 9 destekleyen tüm cihazlar için yayınlanan güncelleme iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modelleri başta olmak üzere tüm cihazları ilgilendiriyor.

Bu güncelleme ile birlikte dikkat çeken ilk detay sadece iPhone 6s ve iPhone 6s Plus modellerinde görünen pil göstergesi sorunu. Cihazların pil seviyesi azalmasına rağmen pil yüzdesinin belirli bir seviyede takılı kalması, güncel verinin görünmemesi sorunu bu güncelleme ile giderilmiş durumda.İkinci bir yenilik ise App Store’da uygulama yüklerken yaşanan soruna çözüm oluyor. Yaygın olmasa da bazı cihazlarda App Store üzerinden indirme işlemi başlatmanıza rağmen bazen uygulamalar hata veriyordu. Güncellemenin bu soruna da çözüm getirdiği belirtilmiş.


iPhone'ların WiFi Assist ayarı faturaya nasıl yansıyor?


Güncelleme yaklaşık 40 MB boyutunda ancak bu boyut cihazdan cihaza değişiklik gösterebiliyor. Eğer hala güncellemeye dair bir uyarı bildirimi almadıysanız Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemesi sekmesi altından ilgili güncellemeyi görüntüleyebilirsiniz. Güncellemeyi yapmadan önce cihazınızda en az %50 seviyesinde pil olmalı veya cihazınız şarj adaptörüne bağlı olmalı. Bu güncelleme iPhone 4s ve sonrasındaki telefonları, iPad 2 ve sonrasındaki tüm tableti kapsıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS