iPad Air 3'ün tasarım detayları

iPad Air 3'ün tasarım detayları

Geçtiğimiz yıl son çeyrekte duyurulacağı düşünülen iPad Air 3 yerine Apple, iPad Pro ve iPad mini 4 ile karşımıza çıktı. Başarılı Air serisinin yeni modeli için beklentiler boşa çıktı. Ancak son günlerde bazı hareketlilikler dikkat çekmeye başladı.

Apple iPad Air 3 tasarım detayları ile karşımızda. Basına sızan bir tasarım şablonu, cihaz hakkındaki iddiaların bir kısmını doğruluyor. Bu iddiaları hemen hatırlayalım.


iPad Pro modelinde olduğu gibi iPad Air 3’te de dört hoparlör bekleniyordu. Aşağıdaki şablondan bu detayı görebilirsiniz. Cihazın alt ve üst bölümlerinde ikişer hoparlör dikkat çekici. Beklenen bir diğer önemli detay ise 4K ekran çözünürlüğü. Ancak bu bilgiye basına sızan görselden ulaşmak mümkün değil. Yine iPad Pro modelinde olduğu gibi iPad Air’te de 4K çözünürlükte ekran bekleniyor. Ancak bu ekran 9.7 inç olacağı için PPI değeri olarak daha başarılı olacaktır.


iPad Air 3 tasarım konusunda ufak bir farklılık daha içerecek. iPad Air 2 modeline göre iPad Air 3, 0.05 mm daha kalın ve 0.1 mm daha geniş olacak. Tüm farklılıklar bu kadar.


iPad Air 3 için geri sayım başladı


Eğer iddialar doğruysa iPad Air 3 tasarım konusunda yenilikleriyle haricinde Apple Watch 2 ve iPhone 5se ile birlikte duyurulacak. 2016’nın ilk yarısında tüm yeni Apple ürünlerinin duyurulması bekleniyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS