iPhone 6c kılıfları görüldü

iPhone 6c kılıfları görüldü

Artık bir söylentiden öte olan iPhone 6c iddialarında kılıf noktasına kadar geldik. İngiltere’de hizmet veren bir kılıf üreticisi, internet sitesinde iPhone 6c için bir sayfa hazırladı. Sayfa kısa sürede yayından kaldırılsa da ekran görüntüsü basına sızdı.

Geçtiğimiz hafta iPhone 5se olarak gündeme gelen bu küçük iPhone, şimdi iPhone 6c olarak adlandırılıyor. Bazı kaynaklarda ise iPhone 7c olarak görmek mümkün. Cihazın ismi henüz net olmasa da beklenen teknik özellikler çoğu haber kaynağında aynı doğrultuda.



iPhone 6c kılıfları nerede görüldü?


Tıpkı iPhone 5s ile birlikte duyurulan iPhone 5c gibi daha uygun fiyatlı bir iPhone gelecek. Bu cihazın önümüzdeki Nisan ayında Apple Watch 2 ve iPad Air 3 ile birlikte duyurulması bekleniyor. Ekranın 4 inç boyutunda olacağı ve Touch ID parmak izi sensörüne yer verileceği konusunda çoğu kaynak aynı fikirde. Tasarım konusunda ise ufak bir fikir ayrılığı var. Bazı iddialar cihazın iPhone 6 ve iPhone 6s ile aynı tasarıma sahip olacağını iddia ediyorken, bazı kaynaklarda ise tıpkı iPhone 5c gibi plastik bir gövde bekleniyor.


MobileFun.co.uk isimli kılıf satış sitesinde ise teknik özelliklere dair bir detay paylaşılmadı. Sadece iPhon 6c kılıfları ile ilgili iki ürün listelendi. 20 euro olarak belirtilen kılıfların fotoğrafı da yok.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS