iPhone 6S’e yepyeni bir özellik

iPhone 6S’e yepyeni bir özellik

Apple’ın kişisel laptoplarında bu yıl kullanmaya başladığı Force Touch özelliği iPhone 6S’te de olacak!

Apple yeni nesil iPhone 6S‘i bir değişiklik olmazsa Eylül ayının 3. haftasında tanıtacak ve Ekim ayının ilk haftası itibariyle de önce Amerika ve Kanada’da daha sonrada kademeli olarak Avrupa ve Asya pazarına sunacak. Ülkemize iPhone 6S‘in gelmesi ise tahminlerimize göre Ekim ayının son haftası itibariyle olabilir.iPhone 6S, şimdiye kadar 2 iPhone arasında ki en büyük donanımsal farklara sahip olarak satışa sunulacak ve özellikle iPhone 5 ile iPhone 5S sahiplerinin kontratlarının bitmesiyle ve iPhone 6 sahiplerinin daha fazlasını istemesiyle birlikte satış rekorlarını alt üst edecek kıracaktır.


Apple’ın  Force Touch Trackpad olarak adlandırdığı yeni bir teknoloji 12 inç MacBook ile kullanıcıların beğenisine sunulmuştu. “Daha kuvvetli tıkla, daha fazlasını yap.” sloganıyla tanıtılan Force Touch özelliği ile bilgisayarın TouchPad kısmına dokunma şekliniz ve dokunma süreniz algılanarak farklı işlevlere kavuşabiliyordunuz.


Apple‘a yakın kaynakların yaptığı haberlere göre Apple yeni nesil iPhone 6S‘te de bu özelliği kullanacak ve kullanıcıların farklı bir kullanıcı deneyimi yaşaması sağlanacak. Her ne derse densin Apple iPhone 6S farklı bir donanım ve farklı bir yazılımla şimdiye kadar yapılmış en iyi iPhone olarak karşımıza çıkacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS