iPhone 6s vs Note 7

iPhone 6s vs Note 7

Son günlerin en çok konuşulan akıllı telefonu Samsung Galaxy Note 7, iPhone 6s ile karşı karşıya. Hangisi daha hızlı sorusunun cevabını bu haberimizde bulabilirsiniz.

Eğer yeni bir akıllı telefon almanın arifesindeyseniz ve bu iki telefon arasında kaldıysanız, size güzel bir haberimiz var. Hangi telefonun daha hızlı olduğunu öğrenmek üzeresiniz.Aşağıdaki video, PhoneBuff isimli YouTube kanalı tarafından yayınlandı. Videoda iki telefonla aynı uygulamalar, aynı sırayla açılıp kapatılıyor. Sentetik performans testlerine göre bu test günlük hayatı daha çok yansıtıyor.Telefonlar, kronometreleri çalıştırılıp aynı uygulamaları açmak zorunda bırakılıyor. Dolayısıyla bu noktada artık teknik özellikler geri planda kalıyor ve tamamen kullanıcı deneyimi odaklı bir test yapılmış oluyor. Saat, Kamera, Fotoğraflar, Ayarlar, Asphalt 8, Angry Birds, Spotify, Photoshop Mix gibi popüler oyun ve uygulamalar arasında yapılan geçişlerde telefondan gerçek hızlarını ortaya koyabiliyor.


Testin sonunda Apple iPhone 6s, tüm bu turu 1 dakika 21 saniyede tamamlarken, Galaxy Note 7 ise 2 dakika 4 saniyede tamamlıyor. 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS