iPhone 7'nin arka yüzeyi görüldü!

iPhone 7'nin arka yüzeyi görüldü!

Apple dünyasının sıradaki amiral gemisi olması planlanan iPhone 7’nin arka yüzeyi tekrar sızdı. Geçtiğimiz gün basına yansıyan görseller ve söylentiler, bu fotoğraflar aracılığı ile doğrulanmış oldu.

Haberimizin içerisindeki görsellerde iPhone 7’nin anten çizgisini ve arka yüzeyini görebilirsiniz. iPhone 6’yı andıran hatlar, anten çizgileri kısmında farklılaşıyor. Kamera ve alt yüzeydeki anten çizgileri uçlara taşınmış durumda. Benzer şekilde plastik ince bir şerit şekilde şebeke sinyali için alan bırakılmış. 


Bir çeşit üretim tesisinde çekilmişe benzeyen bu fotoğraflar için Apple tarafından bir yalanlama gelmedi. Fotoğrafların sahte olduğuna dair bir bulgu da yok.


İkinci yani aşağıdaki fotoğraf ise daha heyecan verici. Bir süredir çift kamera ile anılan iPhone 7’nin arka yüzeyi görülüyor ve çift kamera sensörü sol üst köşede dikkat çekiyor. iPhone 7 modelinde kullanılacak olan ikinci kameranın yakınlaştırma ve alan derinliği konularında fark yaratması bekleniyor. Bu yıl iki kameralı akıllı telefondan son derece popüler olacak gibi.Basına yansıyan tüm bilgilerin henüz bir söylenti niteliğinde olduğunu hatırlatalım. Çünkü bu fotoğraflar Apple tarafından resmi olarak yayınlanmıyor. Her zaman olduğu gibi Apple’ın yine sonbahar döneminde yeni akıllı telefonunu duyurması bekleniyor. Şimdilik iPhone 7 anten detayları belirginleşti diyebiliriz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS