iPhone 8 kamerası için yeni söylentiler

iPhone 8 kamerası için yeni söylentiler

Apple’ın, iPhone 8 kamerası için LG Innotek ile masaya oturduğu iddia ediliyor. Bu görüşmelerin duyulması, yeni nesil iPhone’un kamerasında ne gibi özellikler olacağına dair çeşitli söylentilerin de çıkmasına yol açtı.

iPhone 7 henüz kısa sayılabilecek bir süre önce piyasaya çıkmış olmasına rağmen bir sonraki iPhone için söylentiler hız kesmeden devam ediyor. Son söylentiler ise iPhone 8 kamerası hakkında.


Güncellenen iPhone'larda 'yüzde 30 şarj' sorunu


iPhone 8 kamerası hakkında daha önce ortaya atılan iddialar yeni kameranın iPhone 7’dekilerden çok farklı olmayacağı yönündeydi. Ancak Güney Kore kaynaklı bazı haberler durumun farklı olacağını gösteriyor.


 İddialara göre Apple, iPhone 8’in kamerası için LG Innotek ile görüşüyor. LG Innotek’in çift kamera ve 3D fotoğrafçılık alanında geliştirdiği teknolojilere bakılarak Apple’ın da yeni iPhone’da bunları bir araya getiren bir kamera sunabileceği iddia ediliyor. Ayrıca Apple’ın geçtiğimiz sene bünyesine 3D konusunda uzmanlaşmış LinX adlı bir şirketi bünyesine katmış olması da bu söylentileri destekler nitelikte.

Bir sonraki iPhone hakkında kesin bilgileri ise ancak Apple ürünü piyasaya sürdüğünde görebileceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS