iQOO ablet pazarına giriş yaptı

iQOO ablet pazarına giriş yaptı

iQOO ablet pazarına giriş yaptı

iQOO, ilk tablet cihazı olan iQOO Pad ile tablet pazarına girmeye hazırlanıyor. Resmi bir lansman tarihi teyit edilmemiş olsa da, cihaz hakkında bilgiler gelmeye başladı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

iQOO Pad için belirlenen model numarası “PA2373”. Tablet 3C Sertifikasyon sitesinde de görüldü, bu yüzden çıkış tarihi yakın diyebiliriz. Sertifikasyon, bu modeli açık bir şekilde bir tablet bilgisayar olarak tanımlar ve piyasaya sürülmesiyle ilgili beklentilere katkıda bulunuyor.

Tablet Vivo’nun V4440L0B1-CN model numaralı 44W FlashCharge adaptörüyle birlikte gelir. Bu şarj cihazı, standart 10 W seçeneği, 18 W hızlı şarj modu ve etkileyici 44 W hızlı şarj özelliği dahil olmak üzere birden fazla şarj modu sunuyor.

iQOO Pad’in, değiştirilmiş bir yonga seti içeren Vivo Pad2’nin yeniden markalandırılmış bir versiyonu olacağı düşünülüyor. iQOO Pad, Dimensity 9000’in hız aşırtmalı bir çeşidi olan Dimensity 9000+ yonga setine sahip olacak. TSMC’nin 4nm işlemi kullanılarak üretilen Dimensity 9000+ yonga seti, güçlü bir yapılandırma sunar. 3,2 GHz’de çalışan yüksek performanslı Cortex-X2 Ultra Core, çoklu görevler için 2,85 GHz’de çalışan üç adet Cortex-A710 Performans Çekirdeği ve 2,0 GHz’de çalışan dört adet enerji verimli Cortex-A510 çekirdeği içerir. Mali-G710 MC10 GPU, grafik işlemeyi yöneterek mükemmel görsel performans sağlıyor.
iQOO Pad’in pürüzsüz 144 Hz yenileme hızına ve keskin 2,8K çözünürlüğe sahip büyük bir 12,1 inç LCD ekrana sahip olması bekleniyor . Arka kamera kurulumu 13MP birincil lens ve 2MP makro lensten oluşacak, ön kamera ise özçekimler için 8MP olacak. Tablete güç sağlamak, sık şarj etmeden uzun süreli kullanım sunan sağlam bir 10000mAh pil olacak, cihazın 23 Mayıs’ta görücüye çıkması bekleniyor.

Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber
Sıradaki haber