İşte karşınızda BedJet 3 akıllı battaniye

İşte karşınızda BedJet 3 akıllı battaniye

Akıllı ev ürünlerinin çeşitleri her geçen gün artıyor. Akıllı battaniye konsepti ile karşımıza çıkan BedJet firmasının ürünü le tanışın. Daha iyi bir uyku deneyimi vaad ürün son derece ilginç.

KickStarter gerçekten son derece ilginç ve yenilikçi ürünlere sahne oluyor. Daha önce 2014 yılında benzer bir çalışma ile gündeme gelen BedJet firması şu sıralar yeni akıllı battaniyesi için fon topluyor. Uyku konforuna düşkün olanlar için tasarlanan ürün yenilikçi dursa da akıllarda bazı soru işaretleri oluşturuyor.

Her şeyden önce WiFi bağlantı seçeneği olan, uzaktan kumandaya sahip ve Android ile iOS uygulaması olan bir battaniyeden bahsettiğimizi belirtelim. Ürüne “akıllı” denmesinin sebebi tam olarak bu. Ayrıca BedJet 3, akıllı ev ürünü Alexa ile birlikte de çalışabiliyor.

Akıllı battaniye BedJet 3

Ürünün temel fonksiyonu, istediğiniz derecede ısıtma-soğutma yapabiliyor olması. Üretici firma bu sayede sağlıklı ve konforlu bir uyku deneyimi vaad ediyor. Sıcak yaz günlerinde ter içinde uyanmamak ürünün önemli iddialarından biri. Üstelik bu iklimlendirme fonksiyonunu yerine getirirken sadece hava kullanıyor. Yani elektrik battaniye gibi çalışmıyor.

Asıl dikkat çeken nokta ise, battaniyenin iki tarafa farklı ısı uygulayabilmesi. Yani battaniyenin bir tarafı daha soğuk, diğer tarafı ise daha sıcak olabiliyor. Ancak bu opsiyonel bir özellik.

Akıllı battaniye BedJet 3

Buradaki en önemli soru işareti, yatağın altına yerleştirilen kontrol ünitesi. Firma bu ünitenin kullanılan moda göre 37db ile 47dB arasında gürültü çıkardığı belirtiyor. 37dB çok rahatsız edici bir ses seviyesi olmasa da, uyku sırasında hassas olanlar için 47dB rahatsız edici olabilir. Ancak bu ses seviyesi ürün sadece maksimum güçte çalışırken oluşuyor.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS