İşte Netflix’in dizi ve filmleri

İşte Netflix’in dizi ve filmleri

Popüler dizi ve film platformu olan Netflix, Şubat ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Uzun zamandır merakla beklenen Narcos: Mexico: 2. Sezon 13 Şubat’ta, Altered Carbon: 2. Sezon 17 Şubat’ta ve Better Call Saul: 5. Sezon 24 Şubat’ta Netflix’teki yerini alacak.

Platforma eklenecek filmler arasında ise; Horse Girl, Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum ve Hayatın Kıyısında yer alıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmayalım ve Netflix Şubat ayı içerikleri ile sizleri baş başa bırakalım.


NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ


Locke & Key (07/02/2020)


Babaları öldürülen üç kardeş, gerçekliği değiştiren anahtarlarla dolu bir eve taşınır. Joe Hill ve Gabriel Rodríguez’in çizgi romanından uyarlandı.


Narcos: Mexico: 2. Sezon (13/02/2020)


DEA’e karşı yaptığı eylemlerin sonuçlarına ve ABD’ye göğüs germek zorunda olan Félix, örgüt içindeki sorunlarla da karşı karşıyadır.


Las chicas del cable: Final Sezonu: 1. Kısım (14/01/2020)


Lidia, İspanya’ya geri döner ve yakın arkadaşlarının yardımıyla kızını bulmaya çalışır. Arkadaş grubunun tamamı ise iç savaşın sonuçlarıyla uğraşır.


Altered Carbon: 2. Sezon (17/02/2020)


Takeshi Kovacs yeni bir bedenle Harlan’ın Dünyası’na geldiğinde savaş hâlinde bir gezegen ve gölgelerde gizlenen, uzun süre önce kaybettiği aşkını bulur.


Better Call Saul: 5. Sezon (24/02/2020)


“Breaking Bad”in öncesinde geçen ve ufak çaplı avukat Jimmy McGill’in ahlak yoksunu Saul Goodman’a dönüşümünü anlatan dizi, 5. sezonuyla geri dönüyor.


Formula 1: Drive to Survive: 2. Sezon (28/02/2020)


Formula 1’in kıyasıya rekabetle dolu 2. sezonunda da pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.


Love is Blind (13/02/2020)


Duygusal bağ, fiziksel çekime üstün gelebilir mi? Bir grup bekâr, birbirlerinin yüzünü hiç görmeden bir eş bulup âşık olmaya çalışıyor.


Van Helsing: 4.Sezon (08/02/2020)


Vanessa Van Helsing komadan uyandığında, vampirlerin dünyayı ele geçirdiğini ve insanlığın kaderinin onun elinde olduğunu öğrenir.


NETFLIX ORİJİNAL FİLMLERİ


Horse Girl (07/02/2020)


Atlara ve doğaüstü suçlara meraklı, sıra dışı ve sevimli bir kız, giderek daha bilinçli hâle gelen rüyalarının günlük hayatına sızdığını fark eder.


Sevdiğim Tüm Erkeklere: Not: Seni Hâlâ Seviyorum (12/02/2020)


Lara Jean ve Peter rol yapmayı bırakıp ilişkilerini henüz resmiyete dökmüşken Lara Jean’in yazdığı aşk mektuplarının alıcılarından biri ortaya çıkar.


Hayatın Kıyısında (28/02/2020)


Aynı adlı romandan uyarlanan filmde, duygusal izlerle boğuşan iki genç birbirlerinin hayatını değiştirir. Elle Fanning ve Justice Smith başrollerde.


NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ


The Chef Show: 3.Sezon (19/02/2020)


Yemek yapmak bir yolculuktur. Bir öğün hazırlamak ise karın doyurmaktan çok daha fazlasını amaçlar. Eleştirmenlerin beğenisini toplayan Şef’te birlikte çalışan aktör/yönetmen Jon Favreau ve ödüllü şef Roy Choi, yeni bir macera için bu kez The Chef Show’da bir araya geliyor.


Who Killed Malcolm X?: 1. Sezon (07/02/2020)


Bir aktivist, Afro-Amerikalı lider Malcolm X’in suikastından onlarca yıl sonra adalet adına gerçekleri bulmak için karmaşık bir görev üstlenir.


Rode to Roma (11/02/2020)


Bu belgesel, Alfonso Cuarón’un Oscar ödüllü filmi Roma’nın yapım sürecini aktarıyor. Belgeselde Cuarón ile yapılan derinlemesine bir röportaj da var.


NETFLIX AİLE VE ÇOCUK


The Expanding Universe of Ashley Garcia: 1. Kısım (24/02/2020)


Robot mühendisi olan genç kız, NASA için çalışmak üzere ülkenin diğer ucuna taşınır ve eski bir sporcu olan eğlence sever akrabasıyla yaşamaya başlar.


Shaun the Sheep: Farmageddon (14/02/2020)


“Wallace ve Gromit”in yapımcılarının imzasını taşıyan bu yeni macerada Shaun ve sürü, Dünya’ya zorunlu iniş yapan sevimli bir uzaylıya yardım ediyor.


Göl Kıyısından Masallar: Willy ve Gölün Koruyucuları (15/02/2020)


Kış yaklaşırken ortak bir tehdit gölde yaşayanları korkutmaktadır. Bu sırada Willy koruyucu olmak için eline geçen fırsatı kullanmaya çalışır.


NETFLIX ANİME


Dragon Quest Your Story (13/02/2020)


Babasının izinden giden Luca, annesini hain Ladja’dan kurtarmaya çalışır. Bunun için tek umudu, Zenith kılıcını kullanan ilahi kahramanı bulmaktır.


Cagaster of an Insect Cage: 1. Sezon (06/02/2020)


İnsanları kana susamış böceklere dönüştüren bir hastalığın insanlığın büyük bölümünü yok etmesinden otuz yıl sonra, iki çocuk hayatta kalmaya çabalar.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS