İşte PUBG benzeri oyunlar

Eğer bilgisayarınız optimizasyon sorunlarından dolayı PUBG’yi kaldırmıyorsa bu listedeki oyunlara bir göz atabilirsiniz. İşte PUBG benzeri oyunlar!1 / 5
İşte PUBG benzeri oyunlar
Dünyayı kasıp kavuran PlayerUnknown’s Battlegrounds namı diğer PUBG, maalesef ki bazı PC’lerde hala optimizasyon sorunları yaşıyor. Biz de bu haberimizde donanımı düşük olan oyuncular için PUBG benzeri oyunları bir araya getirdik. Battle Royale türündeki bu oyunlar düşük donanımlı PC’lerde bile oldukça akıcı bir şekilde çalışıyor.

PUBG benzeri oyunlar listemize EA‘nin Fortnite‘ı bile tahtından eden oyunu Apex Legends ile başlıyoruz. Ancak Apex Legends‘ı düşük donanımlı bir bilgisayarda oynamak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve oyunun grafik aylarını bu şekilde yapın.
2 / 5
İşte PUBG benzeri oyunlar
Apex Legends

Titanfall evreninde geçen Apex Legends, tüm platformlarda ücretsiz olarak yer alıyor. Battle Royale türündeki Apex Legends’ta sadece üçlü takım şeklinde oynayabiliyorsunuz. Ancak ilerleyen aylarda takım ve solo oyun modları için iyileştirmeler yapılacak. Her karakterin özel gücünün olduğu oyun, hem grafikleri hem de farklı mekanikleri ile oldukça etkileyici.Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.
3 / 5
İşte PUBG benzeri oyunlar
CS:GO Danger Zone

CS:GO’nun Battle Royale modu olan CS:GO Danger Zone, diğer Battle Royale oyunları gibi 50 veya 100 kişiye yer vermiyor. 18 kişilik takımlar ile mücadele edeceğiniz oyun, PUBG’ye benzemesi ile diğer oyunlardan ayrışıyor.Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.
4 / 5
İşte PUBG benzeri oyunlar
Fortnite

Milyonları kasıp kavuran, Twitch’te rekordan rekora imza atan Fortnite için PUBG’nin en büyük rakibi diyebiliriz. Güncellemeler ile oyuna sürekli yeni silahlar ve oyun modları ekleyen Epic Games, oyunculara oldukça renkli ve aksiyonu bol bir Battle Royale deneyimi sunuyor.Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.
5 / 5
İşte PUBG benzeri oyunlar
Realm Royale

Tarzı ile Fortnite’ı andıran Realm Royale, kısa sürede hatrı sayılır kullanıcı sayısına sahip olması ile büyük dikkat çekmeyi başardı. Henüz Beta aşamasında olan Realm Royale özellikle Fortnite’tan sıkılanların mutlaka denemesi gereken bir Battle Royale oyunu.Oyunu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS