Jimmy Kimmel insanları trolledi!

Jimmy Kimmel insanları trolledi!

ABD’li ünlü sunucu Jimmy Kimmel, programında iPhone SE’ye yer verdi. Son günlerin en çok konuşulan telefonu ile insanları trolledi.

Jimmy Kimmel, televizyon dünyasının en önemli yüzlerinden biri. Popüler komedyen programının bir köşesinde her hafta yaptığı gibi yine bir sokak röportajı yaptı ancak bu sefer konuğu iPhone SE oldu. iPhone 5s ile aynı tasarıma sahip olan telefon sosyal ağlarda çok sayıda eleştiri aldı. Komedyen Jimmy Kimmel ise bu durumu kendine has bir yöntemle eleştirdi.


Muhabir, sokaktan geçen insanlara iki adet iPhone 5s veriyor ve cihazlardan birinin iPhone SE olduğunu söylüyor. Çoğu insan Apple’ın iPhone SE’yi duyurduğunu ve iPhone 5s ile aynı kasaya sahip olduğunu biliyor. Ancak dikkat etmedikleri şey henüz iPhone SE’nin satışa çıkmamış olması.


İki telefon aynı olmasına rağmen insanlar kendilerine iPhone SE olarak verilen (ama aslında iPhone 5s olan) telefonun daha ağır olduğunu, daha hızlı çalıştığını, ekranının daha parlak olduğunu ve ana ekran tuşunun daha farklı olduğunu iddia ediyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS