Jon Snow Call of Duty oyununda

Jon Snow Call of Duty oyununda

Dünyanın popüler dizisi Game of Thrones’un yıldız aktörü ve en sevilen iki karakterinden biri, Call of Duty: Infinite Warfare’in cani karakteri rolünü üstlenecek.

Jon Snow… Bir yıl boyunca her gün “Dirilecek mi, dirilmeyecek mi, meşhur vaat edilmiş prens, Azor Ahai o mu?” tartışmaları ile gündeme geldi. Onun cinayetini herkes lanetledi, onun yeniden doğuşunu herkes destekledi. Sonunda Kit Harrington’un büyük bir başarıyla canlandırıp, taraflı tarafsız herkese sevdirmeyi başardığı Jon Snow; ölümün duvarlarını yıkarak geri geldi.


İngiliz vatandaşı Kit Harrington’un bu büyük başarısı, Hollywood’un ilgisini üstüne çekti. Kit Harrington, son olarak How to Train Your Dragon 2’nin popüler karakteri Eret oğlu Eret’e (Filmi izleyenler bilir; ismi gerçekten de Eret Eretson), sesiyle hayat verdi.


Game of Thrones

 Game of Thrones’da kaç adet iyi karakter olduğu tartışılır ve belki de bir elin parmaklarını geçmez. Lakin Jon Snow, kesinlikle iyi bir karakter. Onurlu, biraz kafası karışık ve cesur Jon Snow; İnsanlığın Koruyucu… Onu canlandıran Kit Harrington, şimdi de dünyaların yok edicisi olmaya aday.


Call of Duty: Infinite Warfare’de dünyada toplu katliam yapmayı hedefleyen bir radikal örgütün başında olacak ismi henüz açıklanmayan bir cani, Harrington tarafından hem motion capture (hareket yakalama) aktörü hem de bu sosyopatın, seslendirme sanatçısı olacak.


Daha da büyük bir sürprizimiz var: Game of Thrones’un en popüler iyisini, kötü karaktere dönüştüren, Sherlock Holmes filmlerinin başarılı yönetmeni Guy Ritchie olacak. Guy Ritchie, Call of Duty’nin son halkasının pek çok kademesinde senarist ve yönetmen olarak karşımıza çıkacak.


Call of Duty: Infinite Warfare, Kasım başında Xbox One, Sony PS4 ve PC için satışa sunulacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS