Kağıda yazılan notları tabletinize aktarın!

Kağıda yazılan notları tabletinize aktarın!

Yanından ajandasını ayırmayanlar için oldukça ilginç bir ürünle sizlerleyiz. Moleskine markası Pen+ isimli kalemini ve Paper Tablet isimli özel defterini duyurdu.

Moleskine Pen+ kalem, Bluetooth yardımı ile mobil cihazınıza bağlanıyor. Kalemin ucu standart tükenmez kalem gibi çalışıyor. Ancak uç kısımda her çizimi tarayan bir kızılötesi sensör var.


Kızılötesi sensör, Moleskine Paper Tablet defterine yaptığınız her çizimi eş zamanlı olan mobil cihazınıza aktarıyor. Kendi yazılımı aracılığı ile bilgisayarınıza da aktarmanız mümkün. Böylelikle aldığınız notlar, yaptığınız çizimler direkt olarak aktarılıyor. Eğer mobil cihazınız yanınızda değilse veya şarjı yoksa bile sorun değil. Kalem yapılan çizimleri kendi hafızasına kaydediyor ve eşleştirdiğiniz cihaza aktarıyor.


'Kimlik bilgilerim sızdı mı' merakı daha büyük bir tehlikeye davetiye çıkarıyor


Evernote isimli popüler not uygulamasıyla kolayca eşleşebilen ürün, notlarınızı Evernote, Google Drive veya Adobe’a aktarmanıza da imkan tanıyor. Ancak bunlardan birini kullanmıyorsanız bile aldığınız notları kolaylıkla e-posta veya diğer şekillerde paylaşabiliyorsunuz. Notlarınız bir kez mobil cihaza aktarıldığında daha sonra üzerinde renk değişiklikleri gibi özelleştirme seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz.Akıllı yazma seti (Smart Writing Set” olarak adlandırılan bu set 199 Dolarlık bir fiyat etiketine sahip. Kalem Moleskine Pen+ olarak, defter ise Paper Tablet olarak adlandırılıyor. Defter bittiğinde 30 Dolar karşılığında yenisini alabiliyorsunuz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS