Kanye West, Mark Zuckerberg’den borç istedi

Kanye West, Mark Zuckerberg’den borç istedi

Rap sanatçısı Kanye West, sosyal medya platformunun en eğlenceli ünlülerinden biri. Şarkıcı, Twitter, Instagram ve Facebook’ta yaptığı paylaşımlarla daima ilgi çekiyor. Pazar günü de bir istisna gerçekleşmedi ve Amerikalı ünlü Facebook ve Twitter’da yaptığı paylaşımlarda, özellikle Mark Zuckerberg’ten ve Google patronu Larry Paige’den “borç” istedi.

13 Şubat akşamında yaptığı paylaşımda ünlü, “53 milyon dolar kişisel borcu bulunduğunu” belirterek, teknoloji devlerinden ricada bulundu.


Şarkıcının son albümü  The Life of Pablo, Apple iOS Store’da birinci sıraya yerleşti. Belki de ünlü isim Kanye West, bu başarıdan cesaret alarak şu tür paylaşımlarda bulundu. 


“Benim sanatımı seviyorsunuz. Benim hip hop tarzımı seviyorsunuz. Ben sizin favori sanatçınız konumundayım.  FaceTime, Facebook, instagram… Tüm sosyal platformlardaki takipçilerime sesleniyorum. Mark’a(Zuckerberg) çağrıda bulunun ki, beni desteklesin.” ifadelerini kullanan şarkıcı, bu kadarla da yetinmedi.


“Ben bu neslin Disney’i pozisyonundayım. Ancak istediklerimi gerçekleştirmek için kaynaklarım yetersiz. Mark, senden şahsi desteğini istiyorum. Yaptığın en güzel şeylerden biri, bana yardımcı olmak olacak. Sana daima saygı duydum ve tüm dünyanın da seni sevdiğini biliyorum. Hey, Larry(Paige) sen de sevdiklerim arasındasın. Bununla birlikte size biraz kızgınım. Evinizde daima benim müziğimle keyifli vakit geçiriyorsunuz ama iş gerçek sanatçılara destek olmak olduğunda, ortadan kayboluyorsunuz.” şeklinde, gereğinden iddialı açıklamalarda da bulundu. Sanatçının bu paylaşımları şaka amaçlı mı, yoksa ciddi mi yaptığı konusunda hiçbirimiz emin değiliz.


Türkiye'ye gelmeyecek olan Lenovo Lemon 3 nasıl olacak?


Bu Tweet-Face fırtınasına ne Larry Paige’den ne de Mark Zuckerberg’ten “henüz” yanıt gelmedi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS