Kasım 2016 Playstation Plus oyunları belli oldu

Kasım 2016 Playstation Plus oyunları belli oldu

Her ay konsolları için ücretsiz oyunları Playstation Network Plus Çatısı altında kullanıcılara sunan Sony, önümüzdeki ay için dağıtacağı oyunları paylaştı. Peki durum diğer aya göre daha mı iç açıcı? Detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Japon kökenli bir firma olan Sony, gerek telefonlar ve gerekse yeni nesil konsollar ile şüphesiz büyük başarılar yakalamış bir firma. Sony özellikle oyun sektöründe başları çeken firmalar arasında yer alıyor. Sektörün büyük bir diliminde yer almak hayliyle kullanıcı memnuniyetini de ön planda tutmayı gerektiriyor. Gerek yaptığı kaliteli yapımlar olsun gerekse sistemini güncel tutmayı ihmal etmeyen Sony, Playstation Plus olarak sınıfta kalıyor desek yanlış olmaz. Ülkemizde yıllık ücreti 150 TL’ye dayanan bu üyelik sistemini eleştiren kullanıcılar, oyunların eski ve her kesime hitap etmediğinden şikayetçi. Sony yine bu yakarışlara kayıtsız kalmış gibi görünüyor. Kasım ayı oyunları içinde durum pek iç açıcı gözükmüyor.


Playstation 4’e 4 Oyun Geliyor


Kasım ayı için getireceği ücretsiz oyunları Playstation Blog üzerinden paylaşan Sony, PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita konsollarını kapsayan bir sistem ile ilerlemekte. Sony Playstation 4 için Everybody’s Gone to the Rapture ve The Deadly Tower of Monsters’ı, Playstation 3 için efsane yapımlardan olan DiRT 3 ve Costume Quest 2’yi, PS Vita içinse Letter Quest Remasterd ve Pumped BMX+ oyunlarını getirecek. Fakat bu ay ki ücretsiz PS Vita oyunları  cross-buy özelliğini desteklediği için Playstation 4 üzerinden de oynanabilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS