Apple kendi TV şovunu hazırlıyor

Apple kendi TV şovunu hazırlıyor

Apple, Netflix ve Amazon ile rekabet edebilmek için yeni bir adım atarak kendi TV şovunu hazırlamaya başlıyor. Ancak bu konuda hızlı bir şekilde açılmadan önce, bildiği sularda yüzmek istiyor gibi görünüyor.

Apple’ın duyurduğu ilk TV şovunun konusu, mobil uygulama geliştiricilerin ilgisini çekecek bir tartışma programı. Program ünlü televizyoncular tarafından hazırlanacak ve seri biçiminde devam edecek. Her bölümde, başarılı olmuş bir uygulama geliştiricisinin öyküsü anlatılacak ve onunla röportaj yapılacak, başarısının analizi yapılacak.


Bu sayede diğer uygulama geliştiricilerin de kendi projelerinde merak ettiği detaylar konusunda cevaplar bulabileceği bir kaynak yaratılmış olacak. Programın sunucusu ve yapımcısı ise Will.i.am isimli hiphop şarkıcısı olacak ancak ona ünlü televizyon yapımcıları Ben Silverman ve Howard T. Owens da destek verecek.


Samsung Galaxy S7 çamaşır makinesine atılırsa


Şov hakkında henüz başka bir bilgi netleşmiş değil, ne zaman yayına gireceği de bilinmiyor ancak Apple’ın şovu bu yıl içinde stream servislerinden yayınlamaya başlaması bekleniyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS