Kırmızı iPhone 7 modelleri tanıtıldı!

Kırmızı iPhone 7 modelleri tanıtıldı!

Sabah saatlerinde tüm dünya üzerindeki online satış mağazalarını bir süreliğine kapatan Apple, yeni kırmızı iPhone 7 modelleriyle hoş bir sürpriz yaptı.

Apple’ın birkaç sene önce ortaya çıkardığı kırmızı renkli ürün konseptini firmayı az çok yakından takip eden herkes bilecektir. Daha önce de belli başlı ürünlerde karşımıza çıkan bu kırmızı renkli ürünler (PRODUCT)RED kategorisine dahil ediliyor. Bu kategoride satışa sunulan ürünlerin gelirinin bir kısmı The Global Fund isimli bir kuruluşa aktarılıyor. Bu kuruluş tüm dünyada HIV ve AIDS gibi hastalıklarla mücadele eden, köklü bir tarihe sahip.


Apple ne zamandır bu kategori için yeni bir ürün çıkarmıyor diye düşünürken, geçtiğimiz saatlerde kırmızı iPhone 7 modelleri ortaya çıktı. Sabah saatlerinde tüm dünyadaki online satış mağazalarını bir süreliğine kapatan Apple, mağazalarını tekrardan açtığında ise 3 yeni ürününü de kullanıcılara tanıtmış oldu. Bunlar 9.7 inç iPad, kırmızı iPhone 7 ve kırmızı iPhone 7 Plus.


Kırmızı renge sahip iPhone 7 modellerinin temelde diğer modellerden bir farkı bulunmuyor. Bu modelin diğer 7 modellerinden tek farkı kırmızı olması. Tabi ki bir de fiyatının biraz daha fazla olması. Tabi ki bu fazlalığın temelinde The Global Fund’a aktarılacak olan kar payı bulunuyor.


24 Mart itibariyle sipariş verebileceğiniz kırmızı renkteki iPhone 7 modellerinin fiyatları ise şu şekilde;


iPhone 7 32GB 4.299 TL
iPhone 7 Plus 32GB 4.949 TL


Seçtiğiniz depolama alanına göre bu fiyatlar daha da uç noktalara kadar gidebiliyor. Dilerseniz daha detaylı bilgi için buraya tıklayarak Apple Store’a göz atabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS