Konami, PES 21 ile karşımıza çıktı

Konami, PES 21 ile karşımıza çıktı

 Güncelleme ile PES 2020’nin üzerine gelecek olan yeni oyun, uygun fiyatı ile dikkat çekecek.

Futbol oyunu konusunda FIFA’nın maalesef ki 6-7 yıldır gerisinde kalan ve hezimete uğrayan PES serisi, bu yıl sil baştan çekmek için kolları sıvadı. Ancak yeni nesile geçiş sürecinde olduğumuz için bu köklü değişimin PES 21 ile olmayacağı resmi olarak açıklanmıştı. PES 22 ile birlikte Fox Engine yerine Unreal Engine 5 kullanacak olan Konami, yeni oyununu sadece PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için sunacak. Japon oyun devi Konami, bugün ise PES 21’in resmi duyurusu ile karşımıza çıktı.

Daha önce PES 2021’i güncelleme olarak sunacağını açıklayan Konami, sözünü tuttu ve PES 20’nin üzerine güncelleme olarak bu oyunu ekleyeceklerini bir kez daha duyurdu. Güncelleme ile birlikte kadroları, menüyü, modları ve oyuncu yüzlerini yenileyecek olan Konami, neyse ki tam oyun fiyatı istemeyecek.

Normalde bu tip futbol oyunlarına AAA yapımmış gibi bakılıp 59.99 dolar istenir. Konami, güncelleme sunacağı için oyunculardan 29.99 dolar talep edecek. Oyunun açıklamasında ise aşağıdaki bilgilere yer veriliyor.

En Büyük Kulüpler Dünya futbolunun en büyük takımlarıyla oynayın; Alman şampiyonu FC Bayern München, İspanyol şampiyonu FC Barcelona, küresel dev Manchester United ve özel PES ortağı Juventus da dahil!
myClub Kendi rüya takımınızı sıfırdan oluşturun ve tüm dünyadan insan rakiplerine karşı karşıya gelin.
Maç günü Gerçek hayatta futbol rekabeti ve diğer büyük maçlardan sonra temalı çevrimiçi PvP etkinliklerinde yarışın.
Master League Bir futbol kulübünü ele geçirin ve bu etkileyici tek oyunculu modda zirveye taşıyın.
PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 15 Eylül 2020 tarihinde çıkacak olan bu güncellemeyi satın aldığınızda direkt PES 20’nin üzerine indirebileceksiniz.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS