LG aynı anda üç telefonunu piyasaya sürecek

LG aynı anda üç telefonunu piyasaya sürecek

LG aynı anda üç telefonunu piyasaya sürecek

LG, W31 serisini Kasım 2020’de Hindistan’a geri getirmişti. Şirket şimdiden bir sonraki seriyi açıklamayı planlıyor. LG W41 modelinin “yakında piyasaya çıkacağı” bildirildi.

LG’ye göre, üç yeni W41 serisi telefon Hindistan’da üretildi. Seri, “LG’nin tüketicilere şık ve güçlü bir akıllı telefon sağlamak için anlamlı yeniliğe yönelik taahhüdü” sloganıyla birlikte geliyor. LG, bu sefer tasarıma ağırlık vermiş.

Serideki akıllı telefonlar polikarbonat malzemeden üretiliyor ancak tasarım bu telefonların birinci sınıf görünmesini sağlıyor. LG telefonlar, tıpkı Nokiatelefonları gibi, istediğiniz zaman dijital sesli asistanı çağırmanıza olanak tanıyan Google Asistan düğmesi ile birlikte gelecek. Bir telefon üçlüsü serisi birçok farklı özellik getirebilir. Ancak gerçek şu ki, üç telefonun birbirinden farkı sadece mevcut bellek üzerinde.

LG W41 modeli, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olacak. Plus, 4GB RAM ve 128GB depolama alanıyla gelirken, “üst düzey” W41 Pro 6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olacak.

W41 telefonlar, 8 MP selfie kamera için sol köşede tek bir delik bulunan 6,55 ”HD + ekrana sahip olacak. Arka panel, 48MP ana, 8MP ultra geniş, 2MP makro ve 2MP derinlik birimleri içeren kamera kurulumu için bir parmak izi tarayıcı ve dikdörtgen bir ada ile birlikte gelecek. Tüm bunlar 5.000 mAh pil ile güçlendirilecek. Cihazlar ayrıca Mediatek’in Helio G35 yonga setiyle çalışacak. Cihazlar hakkında bilinmeyen olarak kalan şey ise, resmi lansman tarihi ve fiyatlandırma. LG’nin bu aralar hızına bakılırsa bu konuda da çok beklememiz gerekmeyecek gibi görünüyor.