LG G5, bu defa da fiyatıyla gündeme geldi

LG G5, bu defa da fiyatıyla gündeme geldi

LG’nin geçtiğimiz gün yaptığı açıklamayla yüksek sesle dillendirilmeye başlanan LG G5 modeli, bu defa da fiyatıyla gündeme geldi.

LG’nin yeni amiral gemisi G5‘in bir hayli güçlü bir cihaz olması bekleniyor. Güçten kast edilen şey ise tabii ki Snapdragon 820 işlemci. Diğer taraftan bu telefonun şu zamana kadar ki kasa yapısını da değiştirerek alüminyum kasayla raflardaki yerini alacağı belirtiliyor. Şimdi bir önceki model olan LG G4’e baktığımız zaman nereye varmak istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.


lg g5


LG G4’ün kasa yapısı alüminyum değildi. Bununla birlikte geçen yılki amiral gemisinde kullanılan işlemci de Snapdragon 808’di. Yani anlayacağınız LG eğer bu söylediğimiz özelliklerle gelecekse hem kasa yapısını sağlamlaştırmanın hem de işlemciyi güçlendirmenin maliyetini fiyata öyle ya da böyle yansıtmak zorunda kalacak. Bu da zaten çok da ucuz olmayan amiral geminin muhtemel fiyatını bir hayli yukarılara çekecek. Peki fiyat ne kadar olacak dersiniz? Eğer bu saydığımız özellikler eksiksiz gelirse, çıkış fiyatının 2.800 TL’den aşağı olması beklenemez ancak yine de kesin bir şey söylemeden önce özelliklerin netleşmesini beklemeliyiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS