LG G5 kılıfları şimdiden satışa çıktı!

LG G5 kılıfları şimdiden satışa çıktı!

Güney Koreli akıllı telefon üreticilerinden LG, yeni modelini duyurmanın hazırlığında. Önümüzdeki ay MWC 2016 kapsamında duyurulması planlanan LG G5 modeli, kılıfları ile karşımıza çıktı ancak telefon halen ortada yok.

Akıllı telefon üreticileri, cihazları satışa çıkmadan çeşitli ölçü ve maketleri kılıf üreticilerine yolluyor. Böylelikle cihaz satışa çıktığında kılıfları da hazır oluyor. Ancak bu sefer ufak bir zaman kayması yaşandı. Çünkü LG G5 kılıfları henüz telefon resmi olarak duyurulmadan satışa çıktı.


Amazon ve MobileFun gibi popüler siteerde satışa çıkan kılıflar, cihazın arka yüzünün önceki LG G serilerinden farklı olacağını gösteriyor. Ses açıp kapatma tuşları artık cihazın arka yüzünde değil, sol tarafında yer alacak. Kılıflar bu detay gözlemlenebiliyor. Ancak cihazın güç butonu sağa alınmamış yine arka yüzeyde bulunuyor. Güç tuşu aynı zamanda parmak izi okuyucu sensör olacak. Ön yüzde yine soft key olarak tabir edilen ekranla bütünleşik tuşlar kullanılıyor. Fiziksel ana ekran ve geri tuşları yok. Kılıf içerisindeki cihazın dışarıda fotoğrafı yok. Muhtemelen bir maket ile bu kılıf fotoğrafları çekilmiş.


4.5G'yle uyumlu akıllı telefonların tam listesi


LG G5 kılıfları 28 Şubat tarihinde kargolanmaya başlanacak. 21 Şubat’ta başlayacak olan MWC 2016 sonrasında LG G5 hemen satışa çıkacak gibi duruyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS