teknoloji

LG G6 ön paneli ortaya çıktı

  1. Teknoloji

LG G6 ön paneli ortaya çıktı

LG G6 ön paneli ortaya çıktı

Şubat ayının son haftasında görücüye çıkması beklenen LG’nin yeni amiral gemisi modeli LG G6 ile ilgili yeni bir görüntü ortaya çıktı. İşte detaylar.

Bu ayın sonunda Barselona’da gerçekleşecek olan MWC 2017’nin merakla beklenen cihazlarından birisi de hiç kuşkusuz LG G6 diyebiliriz.

Şu aralar teknoloji gündeminin de önemli başlıklarından biri haline gelen LG G6 ile ilgili birçok söylentiye tanıklık ediyoruz. Bu söylentilerden birçoğu kesinlik kazanmış olsa da hala kafalarda LG’nin yeni amiral gemisi modeliyle ilgili bazı soru işaretleri mevcut.

Bu soru işaretlerinin başında ise LG G6’nın tasarımı geliyor. Geçtiğimiz sene modüler bir tasarım çizgisine geçiş yapan LG, hedeflediği kullanıcı kitlesine ulaşamayınca bu kararından vazgeçmişti. LG G6 ile tasarım çizgisini tamamen değiştiren ve ilk defa bir amiral gemisi modelinde suya, toza karşı dayanıklı bir kasa tasarlayan Güney Koreli üreticinin, nasıl bir yol izlediği merak konusu.

Geçtiğimiz haftalarda LG G6 prototipine ait olduğu iddia edilen bazı görseller internete sızdırılmıştı. Büyük bir kesim bu görsellerin LG G6’ya ait olmayacağında hemfikirdi. Lakin geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir görsel, LG G6 için önceden sızdırılan görüntülerin doğruluğunu ispatlar nitelikte diyebiliriz. Bu görsele aşağıdan göz atabilirsiniz.

lg g6

LG G6’ya ait olduğu iddia edilen bu görsel de, daha önce sızdırılan görsellere benzerlik gösteriyor. Öyle görünüyor ki LG’nin merakla beklenen yeni amiral gemisi, tam olarak yukarıdaki görseldeki gibi olacak. Bu arada dip not olarak LG G6’nın Snapdragon 835 yerine Snapdragon 821 ile geleceğini de belirtelim.

{$ nextTitle $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}

{$ item.Description $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

{$ item.Category.Title $}

{$ item.Title $}

ilgili haberler

 
LG
MD
SM
XS