Son Dakika

LG X5 mi geliyor

A A

27.05.2016 - 10:00

Güney Koreli telefon üreticisi LG, LG X5 adını taşıyan yeni bir telefon için patent aldı. Bu telefonun LG G5’in farklı bir versiyonu olabileceği söyleniyor.

LG X5 mi geliyor

Yeni amiral gemisi LG G5’i bir süre önce satışa çıkaran LG, bir sonraki telefonu için hazırlıklara başladı. Güney Koreli teknoloji devi, LG X5 adını taşıyan yeni bir telefon için isim patenti aldı. Bu da şirketin çok yakında bu ismi taşıyan yeni bir telefon çıkaracağını gösteriyor. Ancak bu telefonun yeni bir serinin ilk modeli mi yoksa LG G5’in farklı bir versiyonu mu olacağı şimdilik bilinmiyor.

LG_x5

X5 isminin kullanılması yeni telefonun LG G5’in farklı bir versiyonu olacağını düşündürüyor. Bildiğiniz gibi son dönemde telefon üreticileri daha fazla kişiye ulaşabilmek için amiral gemilerinin farklı versiyonlarını çıkarıyorlar. Hatta LG de bu yolu izlemiş ve LG G5’in çıkışında sonra LG G5 SE adını taşıyan ikinci bir versiyon satışa çıkarmıştı. Bu yüzden bugün ortaya çıkan X5’in de LG G5’in farklı özelliklere sahip bir versiyonu olma ihtimali oldukça yüksek.