Logitech MX Anywhere 2 inceleme

Logitech MX Anywhere 2 inceleme

Logitech, yeni ürünü olan MX Anywhere 2’yi MX Master’in mobil versiyonu olarak konumlandırıyor. En az MX Master kadar başarılı olan bu yeni ürün, Darkfield Lazer sensörü sayesinde cam ve parlak yüzeyler de olmak üzere her yüzeyde rahatlıkla kullanılabiliyor.

106 gr ağırlığında olan MX Anywhere 2, avuç içini tam kavrayacak şekilde tasarlandı. Bu oldukça önemli bir özellik. Çünkü bu sayede parmaklar ve bileklere bir baskı uygulanmış olmuyor ve uzunca bir süre işlerinizi yorulmadan yapabiliyorsunuz.


Ürünün en büyük özelliği sahip olduğu Pico alıcısı sayesinde üç adet Bluetooth cihazına aynı anda bağlanabilmesi. İster Tablet olsun isterse de dizüstü ya da masaüstü sistemi. MX Anywhere 2’nin alt tarafında yer alan düğme sayesinde üç cihaz arasında rahatlıkla geçilebiliyor. Üzerinde bulunan kısa yol tuşları isteğe göre programlanabilmesi önemli bir özellik. Bu sayede inanılmaz hızlı ve kolay bir kullanım sağlanmış oluyor. Benzer bir durum üzerinde bulunan Scroll tekerleği için de geçerli. Bu tekerlek benzer ürünlerle kıyasla çok daha hızlı dönebiliyor ve özellikle uzun sayfalı dokümanlarda sayfalar arası geçişlerde ciddi avantajlar sağlıyor.


MX Anywhere 2, tıpkı MX Master gibi kendi piline sahip. Bu pil 1 dakikalık şarj süresi ile 2 saat kullanım sunuyor. MX Anywhere 2, Micro USB kablosu ile yapılan tam şarjda yaklaşık 2 ay boyunca kullanılabiliyor. MX Anywhere 2, ne yazık ki Bluetooth olmadan sadece micro USB kablosu ile çalışmıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS