Logitech ve Herman Miller ortak ürün tasarlayacaklar

Logitech ve Herman Miller ortak ürün tasarlayacaklar

Oyuncular için ergonomik ürünler geliştirmeye odaklanacak olan iki firmanın ilk ürünü ise oyuncu koltukları olacak. Yeni koltukların bahar aylarında piyasada olması bekleniyor. Peki bu ortaklık hakkında başka ne biliyoruz?

 


Aynı, klasik atletler gibi, e-spor oyuncularının da video oyunları başında büyük efor sarf ettikleri bir gerçek. Masa başında, sandalyede çok uzun saatler oturan oyuncuların vücutları ağır bir yük altında kalıyor. Bu süreçle başa çıkmak için e-spor oyuncularının ciddi bir bedensel hazırlık içinde olmaları ve elbette konforlu mobilyalara sahip olmaları gerekiyor.


Herman Miller aslında daha önce de oyuncu mobilyaları üreteceğinin sinyalini vermişti. Ancak pazarda güvenilen bir marka ile oyuncuların karşısına çıkmasının daha doğru olacağına karar vermiş olmalı.


Logitech ise Logitech G markasıyla, özel olarak oyuncu donanımları üretmesiyle tanınıyor. Şimdi ürün yelpazesi içine mobilyalar da girmiş olacak.


Ortaklık şimdilik koltuklarla sınırlı gibi görünse de yakın gelecekte masalar, monitör stantları, ayak uzatmak için özel aparatlar, farklı beden destekleri gibi mobilyalar da ortaya çıkabilir.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS