Lumia 750 mi geliyor?

Lumia 750 mi geliyor?

Mobil araştırma ve analiz şirketi Adduplex’in kurucusu Alan Mendelevich, Twitter’da ilginç bir gönderi paylaştı. Mendelevich, yaptıkları analizlerde yeni bir modele rastladıklarını dile getirdi.

Lumia 750 olarak adlandırılacağını iddia ettiği cihazın model numarası RM-1150 olacak. Modelin toplamda 4 farklı versiyona sahip olacağı iddia ediliyor. Lumia 750 modeliyle ilgili paylaşılan son bilgi ise ekran boyutu. İddiaya göre Lumia 750 modelinde 5 inç büyüklüğünde ve HD (720 x 1280) çözünürlük sunan bir ekran olacak. Bu kombinasyonda ekranın keskinlik değeri 294 ppi oluyor.


Microsoft’un Windows 10’un mobil sürümünü duyuracağı tarih yaklaşırken neredeyse her gün farklı bir Lumia cihaza ait bilgiler sızıyor. Lumia 950 ve 550 modellerinin geleceği artık kesinleşti. Bu model de ikisinin arasında bir yere konumlandırılacak gibi duruyor. Windows 10’un mobil sürümüyle birlikte her bütçe ve ihtiyaca göre bir model duyurulması oldukça mümkün. Yeni Microsoft Lumia cihazlar 6 Ekim tarihinde duyurulacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS