Lumia Camera güncellendi!

Lumia Camera güncellendi!

Bir dönemin cep telefonu üreticisi Nokia’yı satın aldıktan sonra, Nokia’nın Lumia serisini güncellemeye devam eden Microsoft, Lumia 1020 kullanıcılarını sevindirdi.

Telefona Windows 10 Mobil güncellemesini veren Microsoft, şimdi ise kamera uygulamasını güncelleyerek önemli bir adım attı. Direkt olarak Windows Store’dan indirilebilen yeni kamera uygulaması, Lumia 1020 modeline yeni özellikler katıyor.


Nokia Lumia 1020 modeli, kamerasıyla dikkat çeken bir akıllı telefon. 41 MP çözünürlüğünde OIS desteğine sahip olan kamera, Zeiss lensi kullanıyor. Dolayısıyla halen geçerliliği olan son derece gelişmiş bir kamera. Microsoft bunu ihmal etmiyor. Yeni uygulama Lumia 640 ve Lumia 535 modelleri için de geçerli tabii ki ancak en büyük farkı Lumia 1020 kullanıcıları hissedecek.


Yenilenen uygulama DNG RAW dosyaları artk destekler hale geldi. Dolayısıyla fotoğrafları düzenlemek artık daha kolay olacak. Standart bir akıllı telefona göre oldukça gelişmiş bir kamera uygulamasına sahip olan Nokia 1020, bu uygulamayla kullanıcılarını daha fazla memnun edecek. Söz konusu Lumia Camera uygulaması ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer Windows Phone kullanıcısıysanız, bu uygulamayı kaçırmayın.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS